Plan lotu

978-83-610-4043-9
plan lotu, psychologia
biznes, finanse
Beata

W tej znakomitej, praktycznej książce, Brian Tracy pokazuje, jak wytyczyć kurs na osiąganie wielkich sukcesów. Jak pisze Tracy, życie jest podróżą. Tak jak w przypadku każdej innej podróży, musisz zdobyć się na coś więcej niż tylko na marzenia o tym, dokąd chcesz dotrzeć. Potrzebujesz jasno określonych celów, planów i harmonogramów, aby z obecnego miejsca dotrzeć tam, gdzie chcesz być w przyszłości. Tak jak każdy dobry pilot, potrzebujesz planu lotu, który stworzysz, zanim wyruszysz i który wykorzystasz w trakcie podróży. Istnieją uniwersalne zasady i ponadczasowe prawdy, które wielokrotnie były odkrywane na przestrzeni dziejów, które są znane i stosowane przez wszystkich ludzi sukcesu

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Dariusz | 2014-08-04

Poradników na temat zarządzania czasem i wyznaczania sobie celów jest multum dlatego do książki podchodziłem dosyć sceptycznie i trochę czasu mi zajęło zanim ją w przeczytałem. I tak, od razu co mi się rzuciło w oczy to to, że książka jest zwięzła i konkretna, czyta się ją jednym tchem. Zawiera ona dużo porad pisanych lekkim językiem bez zbędnego lania wody. Godna polecenia każdemu kto chce zmienić coś w swoim życiu i dolecieć do wyznaczonego sobie celu zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Polecam.

Anna Hasiuk | 2014-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

absolutny klasyk i bardzo motywująca, mądra książka... powinna znaleźć się na półce w każdym domu by pomóc ukształtować każdego młodego człowieka

Agnieszka | 2015-10-25
Przeczytana: 25 października 2015

Świetny poradnik dla osób, które mają swoje marzenia i chcą je zacząć realizować. Jest to zbiór niesamowicie mądrych, pełnych doświadczenia zdań, które pokierują nami tak, byśmy określali mądrze nasze cele, tworzyli plany, byli przygotowani na zawirowania życiowe, ciężką pracę i osiągnęli upragniony sukces. Sukces rozumiany nie tylko jako własny biznes, ale po prostu jako nasze najskrytsze pragnienia.

Nie jest to podręcznik, który czyta się szybko- ja czytałam po stronie, dwóch... i notowałam, tworzyłam, działałam. Warto uczyć się od najlepszych. Na pewno kiedyś wrócę do tej książki- w innym czasie, planująca większe działania.

Książka ta po prostu mówi, że DOPÓKI ŻYJEMY WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, nie ważne w jakim miejscu zaczynamy, każdy kiedyś zaczynał od zera i nie ma co porównywać się do innych. Każdą UMIEJĘTNOŚĆ MOŻNA POSIĄŚĆ. Wystarczy CHCIEĆ, NIE MARUDZIĆ, WYJŚĆ POZA STREFĘ KOMFORTU I PRACOWAĆ. Łatwe to nie jest, ale jak najbardziej realne.

B. Tracy przykuł moją uwagę nie...

jovika | 2014-02-10

bardzo dobra pozycja dla wszystkich, którzy chcą poczuć się w swoim życiu pilotami własnego samolotu. daje motywację do tego, żeby wziąć ster w swoje ręce.

Kowal | 2015-06-09
Przeczytana: marzec 2015

Książka dobrze opisuje problem stawiania sobie celów. Wszystko jest jasno zobrazowane na przykładach związanych własnie z lataniem.

kwolska | 2015-12-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 maja 2013

O wyznaczaniu celów i ich realizacji. O tym, że wszystko wynika z naszego działania.

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Genialna! Pomaga wyznaczyć właściwy kurs na sukces :) i zmusza do tego, by zajrzeć w siebie, zrobić sobie remanent w swoich celach. polecam! :)

onomatopejowiec | 2016-10-12
Przeczytana: 01 sierpnia 2015