Do zobaczenia na szczycie

See You at the Top
83-87863-29-7
droga, sukces, poradnik, psychologia
biznes, finanse

Ksiązka pokazuje sześć stopni , sześć etapów indywidualnego rozwoju by zbudować solidny fundament własnej pomyślnośći.

Przeczytana: 2000 rok

Trudno mi rzetelnie ocenić tą książkę, gdyż od jej przeczytania przeze mnie minęło już 13 lat. Jednak do dziś pamiętam jak duże wrażenie wówczas ta pozycja na mnie wywarła. Rady Ziga Ziglara trafiły na podatny grunt mojego młodego umysłu i zmieniła znacznie moje podejście do życia, poglądy na sukces i to jak można go osiągnąć.
Z pewnością jest to pozycja inspirująca, ale nie wiem czy po 13 latach nie uznałbym jej za nieco naiwną, gdybym do niej wrócił.

ania | 2015-12-02

Książka nie powinna być w grupie dla managerów:)jest niesamowita Zig pisze z taką łatwością jakby przenikał do wnętrza i rozumiał skomplikowany umysł człowieka. książka do której na pewno wrócę i to nie raz daje kopa pomaga wyjść z depresji. rewelacja

Izoldka | 2013-08-27
Przeczytana: 13 listopada 2007

Jedna z tych książek, które motywują do działania i naprawdę pozwalają uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

mariola | 2016-10-22
Sławomir | 2016-09-06