Sztuka bogacenia się

839131006X
IPE
biznes, finanse
839131006X

Ciekawa książka - trochę śmieszy postawa Autora, który oczekuje od czytelników dogmatycznej wiary w swoje teorie - ale dla współczesnego człowieka przesłanie tej książki może okazać się odkrywcze, świeże, nowe, mądre.

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto interesuje się rozwojem osobistym. Jest to jeden z klasyków tego rodzaju literatury.

Można obecnie znaleźć przynajmniej kilka tłumaczeń tej publikacji (każda ma nieco inny tytuł) - ja znalazłam w sieci 2 darmowe tłumaczenia pełnej wersji (na tę książkę wygasły bowiem prawa autorskie).

Pozycja napisana jest nieco archaicznym...

• Biznes
  • Samorozwój
  • Biznes, finanse
  • 2012
  • Duchowość

Dodaj cytat z książki Sztuka bogacenia się