Sztuka bogacenia się

IPE
2002-01-01
2002-01-01
839131006X

Pierwszy raz czytałem Sztukę bogacenia się chyba z 10 lat temu... Kiedy dzisiaj do niej sięgnąłem po przypomnieniu o jej istnieniu przez brata, zauważyłem zapiski i zakreślone niektóre wersy. Co z tego, jeśli przez tą mijającą dekadę nie trzymałem się zasad opisanych przez autora?

Dzisiaj mocno się zaangażowałem w jego rady i widzę efekty. Jednak wytrwałość to podstawa, by ujrzeć owoce naszej pracy...

Książka prosta, krótka, celna - ale nie do przeczytania a do przestudiowania moim zdaniem.

Ciekawa książka - trochę śmieszy postawa Autora, który oczekuje od czytelników dogmatycznej wiary w swoje teorie - ale dla współczesnego człowieka przesłanie tej książki może okazać się odkrywcze, świeże, nowe, mądre.

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto interesuje się rozwojem osobistym. Jest to jeden z klasyków tego rodzaju literatury.

Można obecnie znaleźć przynajmniej kilka tłumaczeń tej publikacji (każda ma nieco inny tytuł) - ja znalazłam w sieci 2 darmowe tłumaczenia pełnej wersji (na tę książkę wygasły bowiem prawa autorskie).

Pozycja napisana jest nieco archaicznym językiem (co jest zrozumiałe zważywszy, że jej auto żył na przełomie XIX i XX w.), warto jednak wgłębić się w poszczególne zalecenia, które Wallace D. Wattles przekazał dla potomności i które czynią z niej

naprawdę wartościową publikację. Ponadto, jeżeli interesujesz się rozwojem osobistym i prawem przyciągania, po prostu powinieneś ją poznać :)

Pozycja napisana jest nieco archaicznym...

Dodaj cytat z książki Sztuka bogacenia się