Moje obiady

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Muza
Jamie's Dinners
Jamie Oliver, kuchnia

•ponad 120 wyśmienitych, nowatorskich, prostych przepisów na rodzinne obiady •obok piekarnika, najistotniejszy element wyposażenia naszej kuchni. Tym razem Jamie prezentuje ponad 100 wyśmienitych przepisów na rodzinne obiady i lunche. Znajdziemy tu wszystko, co powinniśmy wiedzieć o racjonalnym żywieniu, wskazówki jak najlepiej zaprojektować swoją kuchnię oraz najlepsze przepisy na 10 potraw...

•ponad 120 wyśmienitych, nowatorskich, prostych przepisów na rodzinne obiady
•obok piekarnika, najistotniejszy element wyposażenia naszej kuchni.

Tym razem Jamie prezentuje ponad 100 wyśmienitych przepisów na rodzinne obiady i lunche. Znajdziemy tu wszystko, co powinniśmy wiedzieć o racjonalnym żywieniu, wskazówki jak najlepiej zaprojektować swoją kuchnię oraz najlepsze przepisy na 10 potraw ulubionych na świecie. Większość przepisów wykorzystuje składniki, które u nas bez trudu można kupić oraz nowe pomysły na lubiane dania - zupy, sałatki, makarony, mięsa, ryby, desery i warzywa.

Kass | 2011-04-30

Uwielbiam Jamiego. Uwielbiam za pasje.
Na każdym kroku widać, że gotowanie, jedzenie, karmienie innych i nauczanie jest jego pasją, jego życiem.
W książce znajdziemy bardzo smaczne potrawy - zupa cebulowa, gulasz, kurczak pieczony, itd - wszystko jest pyszne.
Polecam pięknie wydaną książkę zarówno dla siebie, jak i na prezent.

zuzat | 2011-01-28
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

bardzo fajna książka, nie tylko przepisy ale też troszkę jakby opowiadania Jamiego o jedzeniu

ABily | 2011-06-18

Testuję...jak do tej pory urzekły mnie niewyczerpane pomysly yammiego:P na sałatki:)

Ania_Pietruszka | 2011-01-15

mimo ze kucharska, to da sie tam cos poczytac, a Jamie bije optymizmem.

madame_suspect | 2018-02-24
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Kulinarne