Włoska wyprawa Jamiego

Tłumaczenie: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: Muza
Jamie's Italy
Jamie Oliver, kuchnia włoska

W tej książce Jamie zwiedza Włochy, by gotować i uczyć się od największych mistrzów włoskiej kuchni: rodowitych mieszkańców, którzy od pokoleń przekazują sobie sprawdzone rodzinne przepisy.

[opis wydawcy]

źródło opisu: www.muza.com.pl

źródło okładki: www.muza.com.pl

Jadwiga Zając | 2015-10-10

Fantastyczne zdjęcia, dobre opowieści i przepisy godne polecenia! Im dziwniejsze (patrz: lody z oliwą i solą), tym wspanialsze. Przygoda, przygoda, przygoda!

Ola | 2012-11-25
Przeczytana: 01 listopada 2012

Ciężko stwierdzić, że przeczytałam tę książkę. Korzystam z niej jak mam ochotę na włoskie smaki. Tak samo jak pozostałe książki Olivera te również jest bardzo dobrze wydana i zawiera piękne zdjęcia.

benia86 | 2011-08-10

Kocham włoskie jedzenie, i lubię Oliviera :)...
+ za fajne przepisy
+ za zdjęcia
+ za fajną koncepcję na książkę kucharską- podróżujemy z autorem
- za śliniotok przy zdjęciach niektórych dań ;)

Yasmine | 2012-10-12
Przeczytana: 07 października 2012

Książka bardzo typowa. Pojawiają się przepisy, które można znaleźć w innych książkach kulinarnych i na blogach. Zdecydowania bliższa jest mi Nigella.

Ka_Ha | 2014-12-25

Świąteczny kulinarny gift numer 1, w dodatku w wersji english:) Jak to u Dżejmiego - smacznie, aromatycznie, esencjonalnie. Choć z włoskich książek kulinarnych "Mamma mia" lepsza. Myślę, że sporo z tych przepisów dostosuję do swojej gluten-lactose-sugar-free-eko-friendly-gej-gender-mason kuchni...

Agata A. | 2010-04-26
Przeczytana: 2009 rok

Super się czyta, wszystko napisane prosto, do tego cenne uwagi i informacje o kuchni włoskiej. Składniki jednak często udziwniona, co trochę zniechęca mnie od eksplorowania przepisów na placu boju w kuchni.
Plusem też są fotki, super w swej prostocie

Magdalenka | 2011-06-12

UWIELBIAM:) rewelacyjne przepisy Jamiego;) uwielbiam wloska kuchnie a on pokazuje mi jak ja przygotowac;)

Oscrees | 2012-02-28

Fenomenalne zdjęcia :)