Pałac Prezydencki to miejsce ważne dla historii Polski. Dziś to siedziba Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Aleksandra Kwaśniewskiego. Zanim jednak pałac dostąpił tego zaszczytu, przeszedł osobliwą historię. Do książki dołączona został płyta CD-ROM, na której znajdują się materiały archiwalne z obrad Okrągłego Stołu, podpisania Konstytucji RP i aktu przystapienia Polski do NATO, materiały z wizyt znakomitych gości, spacer po komnatach, muzyka kameralna, a także pełny tekst albumu w czterech językach.

Delur | 2015-09-23
Na półkach: Chcę przeczytać, Warszawa