Zmowa

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Steven Dunbar". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Gulf conspiracy
8324120033

Arabia Saudyjska, rok1991. Szczepionka stworzona, by chronić żołnierzy alianckich walczących z Saddmem Husajnem zostaje skażona. Ale nie przez wroga... Anglia, rok 2002. Weterani wojny w Zatoce zaczynają umierać -tysiącami. Nikt nie potrafi znaleźć przyczyny epidemii. A ci, którzy znają przerażająca prawdę, milczą. Doktor Steven Dunbar odkrywa, że rozwiązania trzeba szukać nie wśród piasków Iraku, lecz w murach Whitehallu... Rok wydania: 2005;

wiejskifilozof | 2014-06-12

Lubię thrillery medyczne.Połączenie medycyny z thrillerem zawsze mi się podobało.
Ta książka,to taki średniak.Opowiada co prawda ciekawą historię,syndromu wojny w zatoce.Lecz osobiście wolałbym by autor skupił się więcej na sprawach medycznych.
Czyta się nawet dobrze,lecz ideał to to nie jest.

Agnieszka | 2015-03-30
Przeczytana: 30 marca 2015

Oczekiwałam więcej... Zbyt mało akcji przez co książka chociaż nie gruba strasznie się dłuży. Jednak jakimś cudem autor mnie do siebie nie zraził i na pewno sięgnę po jego kolejną żeby się przekonać, że potrafi napisać coś lepszego.

Iza | 2015-02-13

Jedna z mniej wciagajacych książek tego autora, czyta się dobrze ale jak dla mnie za malo akcji

Aleksandra | 2011-08-10
Przeczytana: 09 sierpnia 2011

Zapowiadało się obiecująco, a było nudnie porażająco. Szkoda czasu.

Domi | 2012-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2012

Nie w moim stylu.. nie przebrnęłam.

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 09 sierpnia 2011