Zagadki geograficzne. Rwąca rzeka.

Tłumaczenie: Patryk Dobrowolski
Cykl: Zagadki geograficzne
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Geography Quest. Rapid River Resque
popularnonaukowe
Piotr

Zostań bohaterem, stwórz własną przygodę i uchroń rzekę przed trucizną! Czy jesteś gotów na niesamowitą przygodę, w której sprawdzisz swoją inteligencję, rozwiązując skomplikowane zagadki i przechodząc nieoczekiwane zwroty akcji? Jeśli tak, ta książka jest dla Ciebie! Rwąca rzeka nie jest zwyczajną książką – jej stron nie czyta się po kolei, lecz wraz z rozwojem wydarzeń skacze się po stronach...

Zostań bohaterem, stwórz własną przygodę i uchroń rzekę przed trucizną!
Rwąca rzeka nie jest zwyczajną książką – jej stron nie czyta się po kolei, lecz wraz z rozwojem wydarzeń skacze się po stronach do przodu i tyłu. Jeśli się zgubisz, historia sama naprowadzi Cię na właściwy szlak.
W tej książce napotkasz kwestie dotyczące rzek i związanych z nimi zjawisk. Aby je rozstrzygnąć, będziesz potrzebować wiedzy geograficznej. Do pomocy na końcu książki znajdziesz słowniczek przydatnych pojęć.

źródło opisu: zielonasowa.pl

źródło okładki: zielonasowa.pl