Wyprawa do wnętrza Ziemi

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Geography Quest: Journey in to the Earth
popularnonaukowe
Piotr

Zostań bohaterem i stwórz własną przygodę! Czy jesteś gotów na niesamowitą przygodę, w której sprawdzisz swoją inteligencję, rozwiązując skomplikowane zagadki i przechodząc nieoczekiwane zwroty akcji? Jeśli tak, ta książka jest dla Ciebie Wyprawa do wnętrza Ziemi jest zwyczajną książką – jej stron nie czyta się po kolei, lecz wraz z rozwojem wydarzeń skacze się po stronach do przodu i tyłu....

Zostań bohaterem i stwórz własną przygodę!
Wyprawa do wnętrza Ziemi jest zwyczajną książką – jej stron nie czyta się po kolei, lecz wraz z rozwojem wydarzeń skacze się po stronach do przodu i tyłu. Jeśli się zgubisz, historia sama naprowadzi Cię na właściwy szlak.
W tej książce napotkasz kwestie dotyczące Ziemi, wulkanów i sejsmologii. Aby je rozstrzygnąć, będziesz potrzebować wiedzy geograficznej. Do pomocy na końcu książki, znajdziesz słowniczek przydatnych pojęć.

źródło opisu: zielonasowa.pl

źródło okładki: zielonasowa.pl