Świnka Peppa. Zabawy w Wielkie Sprawy. Dzień w przedszkolu

Cykl: Świnka Peppa (tom 15)
Wydawnictwo: Media Service Zawada
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Kulka123

Cykl dla miłośników sympatycznej świnki i jej rodzinki. Książeczki opisujące wesołe przygody Peppy nawiązują do serialu, emitowanego na kanale MiniMini. Ale to nie tylko zabawa. Poruszane tematy są naprawdę ważne. Na pięknie ilustrowanych stronach młodzi czytelnicy przeczytają o zaskakujących przygodach wesołej rodzinki oraz dowiedzą się wielu pożytecznych rzeczy. Książeczki kładą nacisk na...

Na pięknie ilustrowanych stronach młodzi czytelnicy przeczytają o zaskakujących przygodach wesołej rodzinki oraz dowiedzą się wielu pożytecznych rzeczy. Książeczki kładą nacisk na propagowanie wśród dzieci idei społecznych i ekologicznych, poruszają ciekawe oraz istotne zagadnienia w prosty i przyjazny sposób, wyjaśniają i podpowiadają maluchom, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

źródło opisu: bonito.pl

źródło okładki: bonito.pl

Kulka123 | 2016-06-28
Przeczytana: 25 czerwca 2016

Fajna książka dla dzieci, ciekawa i rozwija wyobraźnię.

DOBROMIŁA | 2017-09-14
Przeczytana: 14 września 2017

PRZYGODY PEPPY ŚWINKI I JEJ RODZINKI W CIEKAWEJ SZACIE GRAFICZNEJ, FORMACIE ORAZ PRZEDE WSZYSTKIM CIEKAWA HISTORYJKA DLA MOJEGO DZIECKA :)

Kasia | 2017-03-09
Przeczytana: marzec 2017