Ty też będziesz w ciąży. Naturalne metody służące poprawie płodności u kobiet w każdym wieku (również po 40. roku życia)

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
9788320050462
ciąża
zdrowie, medycyna
youstyna

"Mam 39 lat i obecnie staram się zajść w ciążę." "Przeczytałam wszystko w Internecie o poprawianiu płodności. Nie wiem, od czego zacząć." "Mam 37 lat. Chcę zachować płodność, bo kiedyś spotkam mężczyznę, z którym będę chciała mieć dzieci." "Siedzę po uszy w terapiach płodności, jestem napompowana hormonami." "Mam 28 lat, właśnie odstawiłam tabletki i chcę zapewnić swojemu układowi rozrodczemu optymalne zdrowie." Wyczerpujący holistyczny przewodnik dla każdej kobiety chcącej poprawić swoją płodność, w każdym wieku reprodukcyjnym. Napisany po to, abyś mogła zajść w ciążę, kiedy będziesz tego chciała. Podnosząca na duchu podróż do Twojego organizmu. Spotkanie wschodniej i zachodniej wiedzy medycznej, ugruntowane na wnioskach z najnowszych badań i doświadczeniu specjalistów medycyny reprodukcyjnej. Jak przekierować uwagę z niepłodności na płodność, by wygrać ze stresem? Jak uzyskać równowagę hormonalną? Jak nie odebrać sobie radości z seksu? Jaka dieta zapewni optymalną jakość jajeczka? Jakich toksyn środowiskowych powinnaś unikać? Poznaj i zastosuj protokół odnowienia płodności. Aimee E. Raupp, MS, LAc Była adeptką neurobiologii, jest licencjonowaną specjalistką w zakresie akupunktury i ziołolecznictwa. Udziela porad w gabinecie i w blogosferze. Pisze felietony i poradniki. Firmuje wyroby organiczne, bezglutenowe i wegańskie.

źródło opisu: http://www.czarymary.pl/p_919908_ebook_ty_tez_bedz...(?)

źródło okładki: http://www.czarymary.pl/p_919908_ebook_ty_tez_bedz...»

Klaudia Cebula | 2016-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2016

"Ty też będziesz w ciąży" to idealna pozycja dla wszystkich kobiet, które pragną zostać matkami. Bez względu na to czy jesteś jeszcze młodą dziewczyną czy Twój wiek już dawno osiągnął ten uważany przez społeczeństwo za odpowiedni do macierzyństwa to powinnaś zadbać o swoją płodność. By ją pobudzić, lub by jej nie zabić.

W poradniku dowiecie się jak skutecznie odblokować swoje myślenie. Jak za pomocą mantry poprawić swoje nastawienie.

Odwołanie do religii Dalekiego Wschodu ma uzmysłowić, że ciało kobiety to świątynia, którą na poczęcie trzeba przygotować. Ciąża to nie zdarzenie, które dzieje się przypadkowo. A przynajmniej nie powinno takim być. Kluczowe jest przygotowanie się poprzez: radość, pasję i odwagę.

Nic prostszego: kochaj siebie a niebawem pokochasz kogoś jeszcze.

Autorka zwraca uwagę na traumy, które blokują organizm. Główną ideą płodności jest otwartość i wyzbycie się złych myśli.

Pokażę Wam teraz jedno zabawne ćwiczenie (s. 32)

Codziennie rano, leżąc,...

katecz | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Na pewno nie są to porady łatwe do zrealizowania, zwłaszcza gdy ktoś żyje daleko od natury, wszystko kupuje przetworzone w sklepach. Tak, taka osoba na pewno będzie w szoku ;-) Ale sama radykalnie zmieniłam swoja dietę i życie i dało się. Choć łatwo na początku nie było.

Więc jeżeli ktoś nie może zajść w ciążę, to pewnie będzie chciał spróbować wszystkiego. Sama po sobie widzę jak pozytywnie na moje samopoczucie wpływa zdrowa dieta. Osobiście uważam, że gluten jest przereklamowany (chyba ze ktoś ma faktycznie celakię), ale np. mojej koleżance, która długo starała sie o dziecko i poroniła, ginekolog sam zaproponował dietę bezglutenową i w końcu udało się! Urodziła zdrowe dziecko.

Na własnym przykładzie widzę, jak negatywne myśli, strach, obawy...mogą zablokować zajście w ciążę, mimo że zdrowotnie wszystko było ok. Więc rady autorki na pewno nie są wyssane z palca.

Osobiście nie zgadzam się ze wszystkim, np. mantry wydają mi sie być śmieszne, ale parę ciekawych rzeczy sobie zapisałam.

Magda | 2017-07-07
Przeczytana: 26 października 2016

Książka to wyczerpujący holistyczny przewodnik dla każdej kobiety chcącej poprawić swoją płodność, w każdym wieku reprodukcyjnym. To podnosząca na duchu podróż do Twojego organizmu oraz spotkanie wschodniej i zachodniej wiedzy medycznej, ugruntowanej na wnioskach z najnowszych badań i doświadczeniu specjalistów medycyny reprodukcyjnej.

Recenzja: http://mamao.pl/planujesz-ciaze-zajrzyj-do-poradnika/

Kasiutka6 | 2016-06-28