Wyzwanie czytelnicze LC

Oto jestem! Ilustrowana opowieść o pierwszych miesiącach życia człowieka

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
83-908553-7-2
zdrowie, medycyna
Evik

Jest to jedyna proponowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej książka do nauczania przedmiotu "Wiedza o życiu seksualnym człowieka" dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Książka jest bogato ilustrowana, niektóre zdjęcia są wykonane za pomocą najnowszych technik. Książka wprowadza dzieci w świat wiedzy na temat życia człowieka od momentu poczęcia do narodzin, anatomii ludzkiego ciała i fizjologi przekazywania życia. Może stać się pomocą dla nauczycieli i rodziców, którzy stoją przed koniecznością odpowiadania na pytania dotyczące początków życia i ludzkiej seksualności.

źródło opisu: okładka, ostatnia strona

źródło okładki: http://static.taniaksiazka.pl/images/products/popups/30118601036KS.jpg

justyska | 2017-08-12
dotinka64 | 2017-05-17