Jestem od poczęcia. Pamiętnik dziecka w pierwszej fazie życia

Wydawnictwo: Biblioteka
83-88389-59-9
zdrowie, medycyna
Evik

Książka prof. Włodzimierza Fijałkowskiego jest formą pamiętnika przedstawiającej rozwój dziecka w łonie matki. Narratorem jest samo dziecko. Skomplikowane procesy embriologii i fizjologii włącza w opowieść o cudzie życia ludzkiego. Ponadto budowany jest obraz rodziny jako całości, w której ważne jest poczucie bezpieczeństwa, a nade wszystko miłość. Omawiane zagadnienia zobrazowane są bogatymi ilustracjami i pięknymi zdjęciami ultrasonograficznymi.

źródło opisu: http://www.niedziela.pl/artykul_w_niedzieli.php?doc=nd200806&nr=31

źródło okładki: http://www.niedziela.pl/gifs/n200806_024.jpg

Justyna | 2014-02-02