Uzdrowiciel. Tom 2. Wiedźma

Wydawnictwo: Goneta.net
fantasy, magia, dorosła,
Magdalena

Druga część dobrego fantasy. Obdarzony niezwykłymi umiejętnościami uzdrowiciel potrafi leczyć nie tylko rany fizyczne, ale też smutek, zmartwienia, potrafi też spowalniać starzenie się swoich najbliższych i mieszkańców wioski. Z tego też powodu wszyscy kochają go i są wdzięczni za opiekę, traktując go przy tym jak osobę świętą i nietykalną. Uzdrowiciel powraca z dalekiej podróży, ze stolicy, gdzie lecząc dworzan i członków rodziny królewskiej omal nie stracił życia. Jego umiejętności postanawia przejąć Mayene — demon, tytułowa wiedźma — niezniszczalna, pozbawiona serca. Uzdrowiciel staje z nią do walki, a stawką w tym starciu jest życie jego najbliższych i ludzi z jego otoczenia. Nie może dopuścić, by stało się im coś złego, na czym cierpi jego ponadprzeciętna wrażliwość. Nie pozostaje jednak sam: pomagają mu niezawodni przyjaciele, których poznaliśmy w części pierwszej. Wszyscy angażują się w twardą i bezwzględną walkę ze złem, która pociąga za sobą wiele ofiar.

źródło opisu: https://goneta.net/pl/uzdrowiciel-tom-2-wied%C5%BAma-2-szczegoly

źródło okładki: https://goneta.net/pl/uzdrowiciel-tom-2-wied%C5%BAma-2-szczegoly