Nie zostawiaj mnie

fantasy, science fiction
E-bookowo
2019-01-01
2019-01-01
anioły demony diabeł opętanie wiara religia

więcej Więcej

Po “Uzdrowicielu” i po jego drugiej części, czyli “Wiedźmie”, bardzo wyczekiwałam trzeciej książki pani Magdaleny, ale nie spodziewałam się, że będzie to coś zupełnie niezwiązanego z serią o Uzdrowicielu.

Tymczasem dostałam coś całkowicie innego. Coś z zupełnie odmiennego gatunku i z przyjemnością stwierdzam, że jest to coś nowego, świeżego i bardzo...

Sam po śmierci staje się aniołem stróżem, jednak zamiast trzymać się nakazów sam wybiera człowieka, którego obejmuje opieką. Nie jest to łatwe zadanie dla świeżo upierzonego anioła bowiem Dawid jest opętany przez samego Diabła.

Dwójki głównych bohaterów nie sposób nie polubić. Buntownicza natura Sama niemal zawsze sprowadza nań kłopoty. Jednak chłopak mimo wszystko nie...

• Fantasy
  • Kułaga Magdalena
  • Egz. recenzenckie

Dodaj cytat z książki Nie zostawiaj mnie