Trzy tygodnie z Lady X

Cykl: Księżna w desperacji (tom 7) | Seria: Romans Historyczny [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Three Weeks with Lady X
ew_cia

Thorn Dautry zarobił książęcą fortunę, ale salony wciąż pamiętają, że jest nieprawym synem księcia. Potrzebuje żony, i to żony z towarzystwa. Lecz żeby poślubić damę, musi poszczycić się godną jej rezydencją. A jego podupadła wiejska posiadłość wymaga odnowienia. To specjalność lady Xenobii Indii. Słynna dekoratorka arystokratycznych siedzib jest niezrównana, jeśli chodzi o gust i smak....

To specjalność lady Xenobii Indii. Słynna dekoratorka arystokratycznych siedzib jest niezrównana, jeśli chodzi o gust i smak. Przyrzeka, że urządzi dom Thorna w trzy tygodnie.
Trzy tygodnie… To zbyt krótko, by Thorn i India zrealizowali swe plany. I wystarczająco długo, by całkowicie je zmienili…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl