Trzy tygodnie z Lady X

Cykl: Księżna w desperacji (tom 7) | Seria: Romans Historyczny [Amber]
Wydawnictwo: Amber
Three Weeks with Lady X
ew_cia

Thorn Dautry zarobił książęcą fortunę, ale salony wciąż pamiętają, że jest nieprawym synem księcia. Potrzebuje żony, i to żony z towarzystwa. Lecz żeby poślubić damę, musi poszczycić się godną jej rezydencją. A jego podupadła wiejska posiadłość wymaga odnowienia. To specjalność lady Xenobii Indii. Słynna dekoratorka arystokratycznych siedzib jest niezrównana, jeśli chodzi o gust i smak....

To specjalność lady Xenobii Indii. Słynna dekoratorka arystokratycznych siedzib jest niezrównana, jeśli chodzi o gust i smak. Przyrzeka, że urządzi dom Thorna w trzy tygodnie.
Trzy tygodnie… To zbyt krótko, by Thorn i India zrealizowali swe plany. I wystarczająco długo, by całkowicie je zmienili…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

AlcarinElen | 2019-06-08
Przeczytana: 05 grudnia 2018

Kolejny tom z serii "Księżna w desperacji". I kolejny tom lekkiej, przyjemnej lektury.
Thorn Dautry dorobił się wielkiej fortuny, lecz towarzystwo ciągle pamięta tylko o tym, że jest nieprawym synem księcia. Potrzebuje więc żony szanowanej na salonach. Lecz nie zaprosi żadnej damy do podupadłej posiadłości. Musi ją odnowić, a nikt nie zna się na tym lepiej niż Lady Xenobia. Poważana na salonach za swój gust i wyczucie stylu India podejmuje się wyzwania, że całkowicie odnowi rezydencję Thorna i to zaledwie w trzy tygodnie! Czy to wystarczająco by oboje osiągnęli swoje cele?
Bardzo dobrze mi się czytało tę część. Może to dlatego, że w odróżnieniu od większości romansów historycznych jakie do tej pory przeczytałam w tej książce o dziwo to kobieta jest wyższej pozycji niż mężczyzna. Thorn mimo, że był synem księcia to ciągle był bękartem o czym towarzystwo i przeszłość nie pozwalało mu zapomnieć. Była to naprawdę przyjemna odmiana. Tym bardziej, że postać Indii też bardzo mi się...

alja | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017