Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?

Wydawnictwo: Esprit
religia
IwonaB

Polska nadzieją charyzmatyków „Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje” – te słowa Pana Jezusa, zapisane przez św. siostrę Faustynę w Dzienniczku są dla współczesnych charyzmatyków dowodem na to, że przed Polską stoi wyjątkowe zadanie głoszenia Dobrej Nowiny. Ośmiu ewangelizatorów, współczesnych charyzmatyków – m.in. ojcowie James Manjackal, Antonello...

Polska nadzieją charyzmatyków
„Z Polski wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje” – te słowa Pana Jezusa, zapisane przez św. siostrę Faustynę w Dzienniczku są dla współczesnych charyzmatyków dowodem na to, że przed Polską stoi wyjątkowe zadanie głoszenia Dobrej Nowiny. Ośmiu ewangelizatorów, współczesnych charyzmatyków – m.in. ojcowie James Manjackal, Antonello Cadeddu, Daniel Galus czy mistyk Carver Alan Ames – z podziwem i pasją opowiadają Sylwii Palce o tym, jak widzą Kościół w Polsce i jego rolę w Europie i na świecie. To poruszające świadectwa, zapis niezwykłych doświadczeń i przesłanie stanowiące wielkie wyzwanie dla każdego wierzącego.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!