Zgłosuj na książki roku 2017

Catalina Rivas. Mistyczka z Boliwii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Znaki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: eSPe
religia
Ursa

Catalina Rivas to stygmatyczka i mistyczka z Cochabamba w Boliwii, która otrzymała od Boga niezwykłe objawienia rzeczywistości duchowej. W swoich wizjach ujrzała między innymi, co w wymiarze duchowym dzieje się podczas spowiedzi, Eucharystii i śmierci człowieka. Dane jej było ujrzeć mękę Jezusa Chrystusa. Przekazane jej zostały również pouczenia od Jezusa i Maryi, które ukazują bezmiar Bożej miłości do ludzi i wzywają ich do odpowiedzi na tę miłość, będącej jedynym sensem naszego ziemskiego bytowania.

Książka ukazuje sylwetkę boliwijskiej mistyczki oraz treść wizji i orędzi, które otrzymała

źródło opisu: Wydawnictwo eSPe

źródło okładki: Wydawnictwo eSPe