Catalina Rivas. Mistyczka z Boliwii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Znaki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: eSPe
religia
Ursa

Catalina Rivas to stygmatyczka i mistyczka z Cochabamba w Boliwii, która otrzymała od Boga niezwykłe objawienia rzeczywistości duchowej. W swoich wizjach ujrzała między innymi, co w wymiarze duchowym dzieje się podczas spowiedzi, Eucharystii i śmierci człowieka. Dane jej było ujrzeć mękę Jezusa Chrystusa. Przekazane jej zostały również pouczenia od Jezusa i Maryi, które ukazują bezmiar Bożej miłości do ludzi i wzywają ich do odpowiedzi na tę miłość, będącej jedynym sensem naszego ziemskiego bytowania.

Książka ukazuje sylwetkę boliwijskiej mistyczki oraz treść wizji i orędzi, które otrzymała

źródło opisu: Wydawnictwo eSPe

źródło okładki: Wydawnictwo eSPe

husa | 2019-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2019

Książeczka przybliża postać i objawienia żyjącej boliwijskiej stygmatyczki Cataliny Rivas, której dane było ujrzenie tego co dzieje się podczas Mszy Świętej, spowiedzi czy śmierci. Autorka odwołuje się do spisanych przez mistyczkę słów Pana Jezusa i Matki Bożej, którzy pouczają nas jak się zachować podczas Mszy Św. czy spowiedzi.

Jest to interesująca lektura, którą bardzo szybko się czyta. Polecam!