Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? 2

Wydawnictwo: Esprit
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
religia
Karo

Polska wielką szansą Kościoła? Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie dozwala zasmucać Ducha Świętego! – mówił św. Jan Paweł II podczas jednej z pielgrzymek do Polski. Duch Święty od dwóch tysięcy lat ożywia Kościół, prowadząc Go na nieznane tereny i stawiając przed Nim wielkie wyzwania. Co to jednak oznacza, gdy mówimy o sobie, że „jesteśmy katolikami”? Czy...

Polska wielką szansą Kościoła?

Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie dozwala zasmucać Ducha Świętego! – mówił św. Jan Paweł II podczas jednej z pielgrzymek do Polski. Duch Święty od dwóch tysięcy lat ożywia Kościół, prowadząc Go na nieznane tereny i stawiając przed Nim wielkie wyzwania. Co to jednak oznacza, gdy mówimy o sobie, że „jesteśmy katolikami”? Czy Kościół w Polsce stoi przed jakimś wyjątkowym zadaniem? Czy Duch Święty wymaga od Polaków szczególnej postawy?

W drugiej części bestsellerowej książki Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce? znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. To książka o wielkiej mocy i zaskakującym działaniu Pana Boga, a także o wyjątkowej roli Polski w dzisiejszym, oddalającym się od Chrystusa, świecie.

O Kościele w Polsce mówią w tej książce:

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl

Karo | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Wywiady z niesamowitymi ludźmi, którzy naprawdę wierzą w Moc i Potęgę Boga. Warto przeczytać, choćby po to, by zastanowić się nad własną wiarą, nad jej jakością i funkcjonowaniem...

Doris0809 | 2017-08-22
tysia000096 | 2017-07-13