Podejmij wyzwanie

Tłumaczenie: Piotr Cieślak
Wydawnictwo: Galaktyka
poradniki
ToRn

Tara Mohr – specjalistka z dziedziny przywództwa – kieruje swój przekaz do wszystkich kobiet ulegających wewnętrznym obawom, wynikającym z niepewności siebie i braku wiary we własne kompetencje. Podejmij wyzwanie to praktyczny przewodnik zachęcający do śmiałego podążania za marzeniami. Autorka udowadnia, że w każdej przedstawicielce płci pięknej drzemią uśpione talenty. Sięgnięcie po nie...

Sięgnięcie po nie może całkowicie zmienić jakość życia i sposób postrzegania siebie.

Podejmij wyzwanie to książka dla kobiet, które:

chcą dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, ale brakuje im odwagi do zrobienia pierwszego kroku
chcą nauczyć się, jak radzić sobie z głosem wewnętrznego krytyka, i odnaleźć wewnętrznego mentora
pragną uwolnić się od destrukcyjnego wpływu negatywnych opinii płynącyc z otoczenia
wierzą, że mogą pozbyć się ograniczającego je działania strachu i niewiary we własne umiejętności
mają niezrealizowane dotąd aspiracje i chcą poznać narzędzia do wcielenia ich w życie
borykają się z nawykiem „przykładnej uczennicy”, hamującym ich rozwój
poszukują inspiracji do przełamania barier i osiągnięcia życiowego spełnienia

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,777,3.html

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,777,3.html

Paweł ToJa | 2017-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2017

Dopiero to otwarciu książki zauważyłem, że jest to poradnik dla kobiet lecz nie zniechęciło mnie to. Spora część tematów poruszanych w książce dotyczymy obydwu płci. Rozdziały są krótkie ale za to treściwe, zakończone pytaniami i najważniejszymi wnioskami. Można do tej książki wracać :)

dobrerecenzje | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Poradnik Tary Mohr” Podejmij wyzwanie”, wydawnictwa Galaktyka, to nietuzinkowy poradnik dla kobiet. Fajna książka dla inteligentnych kobiet, które nie wierzą w siebie. Autorka, pracująca jako coach stara się wyjaśnić kobietom skomplikowany świat zdominowany przez mężczyzn. W ciekawie prowadzonej narracji popartej licznymi przykładami opartymi na bazie doświadczeń, stara się przekonać kobiety, że zachowawcze postawy nie są dobre nie tylko dla nich samych, ale przede wszystkim dla świata, który nie może w pełni korzystać z kobiecej wrażliwości, doświadczeń czy talentów, które kobiety przeżywają nie tylko w życiu rodzinnym, ale również zawodowym czy w przestrzeni społecznej.
Poradnik rozpoczyna się wstępem, w którym autorka wyjaśnia swoją filozofię, i opisując fragmenty autobiografii, wskazuje na ważną rolę wychowania i nawyków rodzinnych, które wywarły duży wpływ na jej postawę życiową i są fundamentalne dla opisywanego zjawiska.
Książka składa się z 10 rozdziałów. Każdy rozdział...