Jak być dobrym dla siebie. Życie bez presji otoczenia, przygnębienia i poczucia winy

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki
mariola

Czy poznałeś już sposób na uwolnienie się spod presji otoczenia? Często czujesz, że otoczenie wywiera na Ciebie ciągłą presję, a znani ludzie mówią, jak masz żyć? Media społecznościowe kształtują standardy, a Ty nie możesz za nimi nadążyć i masz wrażenie, że jesteś zupełnie bezwartościowy? Prawda jest taka, że zawsze będzie ktoś ponad nami, gdyż zwyczajnie nie można być dobrym w każdej...

Czy poznałeś już sposób na uwolnienie się spod presji otoczenia?

Często czujesz, że otoczenie wywiera na Ciebie ciągłą presję, a znani ludzie mówią, jak masz żyć? Media społecznościowe kształtują standardy, a Ty nie możesz za nimi nadążyć i masz wrażenie, że jesteś zupełnie bezwartościowy? Prawda jest taka, że zawsze będzie ktoś ponad nami, gdyż zwyczajnie nie można być dobrym w każdej dziedzinie. Wystarczy jednak, że Ty będziesz najlepszą, najmądrzejszą i najszczęśliwszą wersją siebie. A dzięki niniejszej publikacji dowiesz się, jak tego dokonać bez żadnych wymówek i ograniczeń.
Weź głęboki oddech i nabierz dystansu

Wielu z nas nie może sprostać wymaganiom narzucanym przez otoczenie, co powoduje przygnębienie, lęki, a także zaniża poczucie własnej wartości. To właśnie przez brak dystansu i konieczność dorównania komuś za wszelką cenę jesteśmy sfrustrowani i niezadowoleni z życia. Autorka pragnie podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem, byś mógł nauczyć się doceniać własne sukcesy, być dobrym dla samego siebie i tym samym osiągnąć największy potencjał.
Zaakceptuj swoje słabości i ograniczenia

Dzięki zastosowaniu praktycznych i skutecznych ćwiczeń nauczysz się akceptować również swoje słabe strony i zrozumiesz, że posiadanie ograniczeń nie czyni nas gorszymi od innych. Odkryjesz nowe sposoby na nabranie pewności siebie, przez co będziesz bardziej optymistycznie patrzeć na życie. Autorka pokaże Ci, jak przestać stale porównywać się z innymi ludźmi i poprzez odpowiednie podejście pozbyć się kompleksów, które nie pozwalały w pełni cieszyć się życiem. Dokładnie opracowane plany działania ułatwią Ci radzenie sobie z każdą trudną emocjonalnie sytuacją – bez znaczenia czy będzie chodziło o zrzucenie kilogramów, problemy rodzicielskie czy też inne wyzwania dnia codziennego.
Zmień podejście do siebie, a życie stanie się przyjemniejsze

Ta przełomowa publikacja pomoże Ci zmienić negatywne, niszczące mierniki własnej wartości i sukcesu oraz zastąpić je niedyskryminującym podejściem. Dostrzeżesz, ile radości mogą dawać małe rzeczy i drobne sukcesy, które odnosisz każdego dnia. Pokaże Ci, jak w prosty sposób zaakceptować swoje ograniczenia i słabości, a także zwiększyć poczucie własnej wartości. Zmienisz swoje nastawienie względem siebie oraz otoczenia i zaczniesz być dobrym dla siebie.
Bądź dobry również dla siebie

źródło opisu: www.studioastro.pl

źródło okładki: www.studioastro.pl