Okładka książki Wichry nocy

powieść, stocznia, miłość
romans
typ
papier
6,52 (23 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Genny Paxton nie myśli o sobie jak o kobiecie. Przebiera się w męski strój i nadzoruje budowę statków w stoczni swojego ojca. Interesy jednak idą źle, a jedynym sposobem poprawy sytuacji jest sprzedaż nowego statku. Genny zwraca się więc z ofertą do angielskiego barona, Aleca Carricka, udając przed nim mężczyznę. Alec Carrick po śmierci żony nie zwraca uwagi na kobiety. Całą uwagę koncentruje na swej małej córce oraz na wyprawach morskich. Dziewczyna w męskim stroju intryguje go jednak i nie pozwala o sobie zapomnieć....

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Justa | 2013-08-11
Przeczytana: 07 sierpnia 2013

Książka nienajgorsza + nieustanne opisy spędzanych przez dwojga ludzi nocy...

Agnieszka | 2014-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2014