Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
6 (10 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?
masoneria, islam, uchodźcy
literatura faktu
Jadwiga

Czy masoni wyznają islam? Czy Allah i bóstwo masonerii są tym samym? Islam i kabała. Nawet syn sułtana należał do masonerii. Islam: "Chrystus nie jest Bogiem ani nawet synem Bożym". Islam: "Chrystus przyjdzie w dniach ostatnich by zniszczyć Chrześcijaństwo". Kto promuje w Polsce islam? Etniczna trąba powietrzna. Hidżra - islamizacja i podbój poprzez "wędrówkę ludów". W jaki sposób George Soros wspomaga "uchodźców"? Powiązane z Sorosem ośrodki polskie wspierające "uchodźców". "Czy czujecie smród nadchodzącej świętej wojny?" Europa popełnia samobójstwo
Zaślepieni krótkowzrocznością i głupotą Politycznie Poprawnych, nie zdajecie sobie sprawy lub nie chcecie zdać sobie sprawy, że toczy się już wojna religijna. Wojna, którą oni nazywają dżihadem. Wojna, która (...) ma na celu podbój naszych dusz i zlikwidowanie naszej wolności. Wojna, która jest prowadzona po to, by zniszczyć naszą cywilizację... (...) Otępieni propagandą fałszu nie przyjmujecie do wiadomości, że jeśli nie zaczniemy się bronić, jeśli nie będziemy walczyć, dżihad zwycięży. (...) Zmiecie naszą kulturę, naszą sztukę, naszą naukę, naszą tożsamość, naszą moralność, nasze wartości. Oriana Fallaci "Wściekłość i duma"

źródło opisu: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, 2016

źródło okładki: multibook.pl

Miłośnik-Książek | 2019-10-23
Przeczytana: 04 lutego 2017

Niektóre fakty okazały się dla mnie zaskoczeniem, gdyż wynikały u mnie z braku znajomości tematów tu poruszanych i świadectw. Spis treści jest bardzo szczegółowy, zajmuje aż dwie strony. Autor przybliżył "przysięgę krwi" na Koran, Państwo Islamskie, podział na sunnitów i szyitów, prześladowania, obecność muzułmanów w Europie. Przedstawił masonerię i ortodoksyjny judaizm. To wszystko jako zagrożenia dla europejskich społeczeństw i ich kultury. Ukazał jak postrzegany jest islam w Polsce i w Europie – życie w nieświadomości wobec nadchodzącej katastrofy naszej cywilizacji.
Myślę, że przynajmniej jedną książkę Stanisława Krajskiego trzeba przeczytać. W tej książce odwoływał się do innych swoich publikacji, więc tematycznie jest spójny ze swoimi poglądami.

as12 | 2019-09-22

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.