Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu literatura faktu
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
masoneria islam uchodźcy
literatura faktu
masoneria islam uchodźcy

Książka ta spowodowała, że z pewnością sięgnę do innych źródeł, by przybliżyć sobie temat masonerii i islamu.

Znając słowa wypowiadane przez autora na temat Masonerii, nawet czytać tych wypocin nie muszę. Podziwiam jedynie za umiejętność pisania książek o niczym, bez podstawowej wiedzy i dowodów. Cóż, zbija klientelę na ciemnogrodzie. Gdybym mógł wystawić ocenę poniżej zera, zrobiłbym to kilkukrotnie.

Niektóre fakty okazały się dla mnie zaskoczeniem, gdyż wynikały u mnie z braku znajomości tematów tu poruszanych i świadectw. Spis treści jest bardzo szczegółowy, zajmuje aż dwie strony. Autor przybliżył "przysięgę krwi" na Koran, Państwo Islamskie, podział na sunnitów i szyitów, prześladowania, obecność muzułmanów w Europie. Przedstawił masonerię i ortodoksyjny judaizm. To...

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

• Publicystyka, pisma polityczne
  • 2021
  • Historia
  • Masoneria, tajne stowarzyszenia itp.
  • Masoneria
  • Publicystyka wszelkiej maści