Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?

Okładka książki Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu reportaż
reportaż
Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2016-01-01
2016-01-01
masoneria islam uchodźcy

Książka ta spowodowała, że z pewnością sięgnę do innych źródeł, by przybliżyć sobie temat masonerii i islamu.

Znając słowa wypowiadane przez autora na temat Masonerii, nawet czytać tych wypocin nie muszę. Podziwiam jedynie za umiejętność pisania książek o niczym, bez podstawowej wiedzy i dowodów. Cóż, zbija klientelę na ciemnogrodzie. Gdybym mógł wystawić ocenę poniżej zera, zrobiłbym to kilkukrotnie.

Niektóre fakty okazały się dla mnie zaskoczeniem, gdyż wynikały u mnie z braku znajomości tematów tu poruszanych i świadectw. Spis treści jest bardzo szczegółowy, zajmuje aż dwie strony. Autor przybliżył "przysięgę krwi" na Koran, Państwo Islamskie, podział na sunnitów i szyitów, prześladowania, obecność muzułmanów w Europie. Przedstawił masonerię i ortodoksyjny judaizm. To wszystko jako zagrożenia dla europejskich społeczeństw i ich kultury. Ukazał jak postrzegany jest islam w Polsce i w Europie – życie w nieświadomości wobec nadchodzącej katastrofy naszej cywilizacji.
Myślę, że przynajmniej jedną książkę Stanisława Krajskiego trzeba przeczytać. W tej książce odwoływał się do innych swoich publikacji, więc tematycznie jest spójny ze swoimi poglądami.

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.

Dodaj cytat z książki Masoneria, islam, uchodźcy - czy czeka nas wielka apokalipsa?