Masoneria polska 2023. Ostatni etap

Okładka książki Masoneria polska 2023. Ostatni etap Stanisław Krajski
Okładka książki Masoneria polska 2023. Ostatni etap
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2023-01-01
2023-01-01

Jezus po przeczytaniu tej książki postanowił znowu się ukrzyżować 🤦‍♂️

Jezus po przeczytaniu tej książki postanowił znowu się ukrzyżować 🤦‍♂️

Spodziewałem się dużej dawki "szurii", ale przerosło to nawet moje wyobrażenia. Według prof. Stanisława Krajskiego właściwie wszystkim rządzą masoni, chociaż nie przedstawia na to żadnych dowodów. Co prawda na początku książki odpowiada na zarzuty swoich krytyków, ale w sposób tylko jeszcze mocniej dezawuujący jego pracę: wielcy tego świata są masonami, lecz nie można tego udowodnić, bo są zakamuflowani. A tak w ogóle to można masonem nazywać każdego "pomocnika szatana".

Ogółem cała treść książki to zbiór bardzo różnorodnej tematyki, natomiast źródłem samego masońskiego spisku ma być Bretton Wood i odejście od standardu złota. Właśnie dzięki temu masoni mogli rozpocząć inwigilację ludzi przez technologie, rozpowszechnić konsumpcjonizm i rozpocząć plany budowy "nowych obozów koncentracyjnych" w postaci "inteligentnych miast". Jak widać prof. Krajski zgromadził w jednym miejscu wszystkie najważniejsze teorie spiskowe.

Dodatkowy zarzut stanowi fakt, że nie bardzo wiadomo, co mają wspólnego te treści z masonerią w Polsce. Tzn. zdaniem autora Polska znajduje się na celowniku światowych masonów, tym niemniej wbrew tytułowi nie ma tu nic na temat polskiej masonerii. Ogółem jest to więc stereotypowa wręcz produkcja spod znaku "szurii".

wszystko sie zgadza

wszystko sie zgadza