Mięśnie Brzucha Diamentowy Szlif. Minimalistyczna Metoda Maksymalizacji Efektów

Tłumaczenie: Tomasz Jakub Krause
Wydawnictwo: Aha!
Diamond-Cut Abs. How to Engineer The Ultimate Six-Pack-Minimalist Methods For Maximal Results
sport
Paweł

Ćwiczysz ale wciąż jesteś niezadowolony ze swojego brzucha? Sześciopak wydaje Ci się być odległym marzeniem? Na próżno tęsknisz do rzeźby z greckiego posągu? Żyjemy w czasach, kiedy wyrzeźbiony brzuch i pięknie wyeksponowane mięśnie są synonimem męskości i kobiecego pożądania. Według Dannego Kavadlo trening ABS to zobowiązanie na całe życie. Sukces zagwarantuje stosowanie się do wielu zasad dotyczących przede wszystkim: żywienia, wykonywania ćwiczeń w odpowiednich sekwencjach i odpowiednim czasie, właściwej motywacji i poziomu determinacji. Wymarzona kratka na brzuchu jest jednak możliwa do osiągnięcia w relatywnie krótkim czasie. Wieloletnie doświadczenie, lata morderczych ćwiczeń i skrajnego poświęcenia sprawiły, że Danny Kavadlo może być inspiracją i mentorem dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć swój ABS-owy sukces. W książce znajdziecie autorski program budowy mięśni brzucha - od poziomu początkującego do poziomu master. Spora część książki poświęcona jest właściwej diecie, bez której nawet najcięższe treningi nie przyniosłyby spektakularnego efektu.

źródło opisu: http://wydawnictwoaha.pl/miesnie-brzucha-diamentow...(?)

źródło okładki: http://wydawnictwoaha.pl/miesnie-brzucha-diamentow...»

Tomek | 2018-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2018

50% książki to zbędne obrazki autora w przebraniach nie mających nic wspólnego z treningami. Nie mniej jednak przyjemnie się je ogląda

25% to oczywistości typu schudnij żeby było widać mięśnie brzucha lub jedz warzywa żeby schudnąć itp.Ogólnie styl życia

25 % to już te ćwiczenia. Sporo oczywistych. Jednak z 6 stron było wartych uwagi.
Jeżeli przeczytałeś skazanych i trochę się interesujesz ćwiczeniami brzucha to wiele w niej nie znajdziesz.
Książka mogłaby mieć 40 storn i kosztować z 5 zł jednak widać że sztucznie ją wydłużono

Rafał R | 2016-12-16
Przeczytana: 10 grudnia 2016

Naprawdę dobra i na temat. Przystępnie napisana. Więcej książek nie trzeba na ten temat mieć w bibliotece.

Patryk | 2016-07-23
Na półkach: Przeczytane, Sport

;>

angelika | 2016-05-29

Sześciopak czy” kaloryfer” na brzuch to dla jednych przedmiot marzeń dla innych symbol wyrabiania szpanerskich mięśni na pokaz.

Moda na piękne wyrzeźbione ciało i zdrowe odżywianie to ostatnio wielka moda wśród społeczeństwa. Robienie pięknych zdjęć posiłków, pozowanie w drogim markowym stroju do ćwiczeń to ostatnio główny najbardziej widoczny element.Wyrzeźbione smukłe ciała otaczają nam wszędzie, a zwłaszcza w sferze internetu:Facebook,instagram.W stu procentach z godzę się z tym,że dla niektórych tzw.kaloryfer jest symbolem zdrowego trybu życia,a dla innych symbolem szpanu i wyższości nad innymi. Sądzę,że nie ma sensu rozpisywać się nad dziwną modą pokazywania światu swojego ciała, ponieważ każdy ma odmienne zdanie.Ja bardziej jestem zwolenniczką, by pracować nad swoim ciałem,pozwalając sobie czasami na swoje przyjemności w postaci lodów i czekolady.A czy dzielić się efektami?Tak,lecz umiar jest wskazany.

Najkrótsza odpowiedz to działanie-Ernest Hemingway

Do...