Mięśnie Brzucha Diamentowy Szlif. Minimalistyczna Metoda Maksymalizacji Efektów

Okładka książki Mięśnie Brzucha Diamentowy Szlif. Minimalistyczna Metoda Maksymalizacji Efektów Danny Kavadlo
Danny Kavadlo Wydawnictwo: Aha! sport
sport
Diamond-Cut Abs. How to Engineer The Ultimate Six-Pack-Minimalist Methods For Maximal Results
Aha!
2016-06-02
2016-06-02
Tomasz Jakub Krause

Okładka książki Get Strong. The Ultimate 16-Week Transformation Program For Gaining Muscle And Strength-Using The Power Of Progressive Calisthenics Al Kavadlo, Danny Kavadlo
Get Strong. Th... Al Kavadlo, Danny K...

50% książki to zbędne obrazki autora w przebraniach nie mających nic wspólnego z treningami. Nie mniej jednak przyjemnie się je ogląda

25% to oczywistości typu schudnij żeby było widać mięśnie brzucha lub jedz warzywa żeby schudnąć itp.Ogólnie styl życia

25 % to już te ćwiczenia. Sporo oczywistych. Jednak z 6 stron było wartych uwagi.
Jeżeli przeczytałeś skazanych i trochę się interesujesz ćwiczeniami brzucha to wiele w niej nie znajdziesz.
Książka mogłaby mieć 40 storn i kosztować z 5 zł jednak widać że sztucznie ją wydłużono

Jeżeli przeczytałeś skazanych i...

Naprawdę dobra i na temat. Przystępnie napisana. Więcej książek nie trzeba na ten temat mieć w bibliotece.

Sześciopak czy” kaloryfer” na brzuch to dla jednych przedmiot marzeń dla innych symbol wyrabiania szpanerskich mięśni na pokaz.

Moda na piękne wyrzeźbione ciało i zdrowe odżywianie to ostatnio wielka moda wśród społeczeństwa. Robienie pięknych zdjęć posiłków, pozowanie w drogim markowym stroju do ćwiczeń to ostatnio główny najbardziej widoczny element.Wyrzeźbione smukłe ciała otaczają nam wszędzie, a zwłaszcza w sferze internetu:Facebook,instagram.W stu procentach z godzę się z tym,że dla niektórych tzw.kaloryfer jest symbolem zdrowego trybu życia,a dla innych symbolem szpanu i wyższości nad innymi. Sądzę,że nie ma sensu rozpisywać się nad dziwną modą pokazywania światu swojego ciała, ponieważ każdy ma odmienne zdanie.Ja bardziej jestem zwolenniczką, by pracować nad swoim ciałem,pozwalając sobie czasami na swoje przyjemności w postaci lodów i czekolady.A czy dzielić się efektami?Tak,lecz umiar jest wskazany.

Najkrótsza odpowiedz to działanie-Ernest Hemingway

Do rzeczy.Większość osób wręcz marzy o tym,by mieć wyrzeźbiony,piękny brzuch zwany kaloryferem.Każdy go stawia sobie cel by zacząć ćwiczyć stawia przed sobą duże wyzwanie.Każdy z nas jest na różnym etapie wagowym i każdy z nasz boryka się z inną masą tłuszczową.Jeśli postawimy na systematyczność i zdrowym tryb życia,taki efekt jest możliwy.Praca nad sobą sprawi,że po pewnym czasie zobaczymy efekty.Nie będzie to za dzień lub dwa ale na pewno po dwóch miesiącach lub miesiącu dostrzeżemy efekty,które zmobilizują nas do przełamywania swoich barier.
Danny Kavadlo to znany kulturysta,który nauczył się nim być po przez ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała.Danny burzy stereotyp,że ważnym elementem jest dobry i drogi sprzęt do ćwiczeń.Danny pokazuję to,że to totalna bzdura!
Książka kulturysty co swoiste wademekum wyrobienia sobie kaloryfera.Zbiór ćwiczeń, ważnych wskazówek.Ten poradnik to ciekawa podróż,dzięki któremu poznasz sekrety ćwiczeń ,jednego z najlepszych kulturystów na świecie.
W poradniku odnajdziesz różnego rodzaju ćwiczenia na mięśnie brzucha,jak ważnym elementem jest zdrowe odżywianie.Ważnym aspektem książki jest to,że poznajemy samego autora książki,który przedstawia nam swoją drogę do sukcesu.
Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie,trafiłam na nią w momencie,kiedy taką książkę najbardziej potrzebowałam.Na samym początku byłam sceptycznie nastawiona,byłam pewna, że książka jest dedykowana tylko i wyłącznie dla mężczyzn.Ale uwaga książka nadaję się zarówno dla kobiet jaki dla mężczyzn.Autor w książce zaprezentował ćwiczenia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.Proste i czytelne zdjęcia pozwalają na prawidłowe wykonanie ćwiczeń,co jest bardzo ważne zwłaszcza dla początkujących.Mięśnie brzucha.Diamentowy szlif to idealna książka pozwalająca odkrywać możliwości naszego organizmu.Polecam serdecznie.Angelika

• Trening
  • Przerwane
  • Trening sportowy
  • Dieta & Trening
  • Ćwiczenia fizyczne, survival i sztuki walki
  • Book - Posiadam