The Fun Diet. Pokonaj wewnętrznego potwora

Wydawnictwo: Sine Qua Non
poradniki
Blanka

Hej, chcesz zrzucić parę kilo prawda? Pfff, to takie trudne. A co jeżeli Ci pokażę, że wcale nie? I że to może być najfajniejsza przygoda Twojego życia? Wykonując ćwiczenia zawarte w tej książce, osiągniesz wymarzony rozmiar, a także nauczysz się myśleć jak człowiek sukcesu. Poznasz sposób na to, by krok po kroku zrealizować każde marzenie, nie tylko to o własnej fit fotce na...

Hej, chcesz zrzucić parę kilo prawda?
Pfff, to takie trudne.

Wykonując ćwiczenia zawarte w tej książce, osiągniesz wymarzony rozmiar, a także nauczysz się myśleć jak człowiek sukcesu. Poznasz sposób na to, by krok po kroku zrealizować każde marzenie, nie tylko to o własnej fit fotce na Instagrama!

Skąd to wszystko wiem? Z własnego doświadczenia.
Jako nastolatka też chciałam zrzucić parę kilo, lecz zamiast tego dopadły mnie potwory zaburzeń odżywiania i depresji. Zmagałam się z nimi przez wiele lat. I pokonałam je swoją sumienną, konsekwentną pracą.

Teraz już wiem, co poszło nie tak, i chcę Ci pokazać, jak łatwo uniknąć pułapek odchudzania. Twoje wysiłki nie skończą się ani efektem jo-jo, ani innymi, poważniejszymi problemami.
The Fun Diet to program, dzięki któremu odchudzisz swoje potwory: Lenistwo, Wygodnictwo, Strach… Kiedy one tracą swój ciężar, Ty tracisz kilogramy, w zamian zyskując energię życiową i błysk w oku.

Potrzeba tylko 30 dni, aby wygrać z potworami na zawsze!

Bo zdrowie, witalność i mniejszy rozmiar, to kwestia… przyzwyczajenia.

Będzie fun! Obiecuję.

źródło opisu: http://www.wsqn.pl/ksiazki/the-fun-diet-pokonaj-wewnetrznego-potwora/

źródło okładki: http://www.wsqn.pl/ksiazki/the-fun-diet-pokonaj-wewnetrznego-potwora/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!