ROZWIŃ ZWIŃ

Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać

Okładka książki Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać
Artur BarciśOlga Borys Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
2009-05-02
2009-05-02
978-83-10-11667-3
bajka terapia bajkoterapia dla dzieci

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Bajki pomogły nieraz ;)

Co łączy Katarzynę Dowbor, Paulinę Holtz i Krzysztofa Ibisza ? otóż ci Państwo zaczęli pisać bajki, nie takie zwykłe ale terapeutyczne.
Pani Dowbor nawet córka Marysia Dowbor - Baczyńska pomogła...(kolejne dziecię swoje usilnie promowane?)a panu Ibiszowi jego menagerka -pani Gruszczyńska.Ale czegóż nie robi się dla pieniędzy?
Bajka terapeutyczna przeznaczona jest dla...

Bajki są bardzo ciekawe wzbogacane o ilustracje, choć najważniejsze to to, że zajmują się problemami, które niestety dotyczą znacznej części dzieci. Jest idealną formą terapii, którą mogą wykorzystywać nawet rodzice. Książka ta może być inspiracją jak samemu napisać bajkę terapeutyczną dla swojego dziecka.

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • Psychologiczne
  • Poradniki
  • Matyldzia

Dodaj cytat z książki Bajkoterapia, czyli dla małych i dużych o tym, jak bajki mogą pomagać