Na szczycie. Gra o miłość

Myślą ze ta cześć jest lepsza, bohaterowie nadal niezdecydowani. Reb przeszła bardzo dużo złego , straciła tez pamięć , Sed stał się chorobliwie zazdrosny. Dużo emocji i wydaje się ze sytuacja między nimi jest stabilna ale to tylko pozory. U pozostałych niby tez się zaczyna być dobrze . Książka wciąga , intryguje i jest pełna niespodzianek. Jestem ciekawa jak dalej potoczą się losy wszystkich.

0/10
Jestem w szoku, że ktoś zdecydował się wydać druga część, gdzie pierwsza była straszna. Książka to kompletne oderwanie od rzeczywistości. Główna bohaterka zachowuje się jakby nie miała mózgu, to samo jej wybranek serca. Fabuła nie trzyma się kupa, opisy robione na siłę. Książka składa się praktycznie z samych dialogów. Ciężko dobrnąć do końca.

0/10

Książkę czytało się w miarę dobrze, choć ciągle było gdzieś przekonanie, że za chwilę coś się wydarzy, że Rebeca znowu się w coś głupiego wpakuje i Sed znowu się na nią wkurzy. Troszkę to męczące, gdy autorka non stop przeładowuje akcję jakimiś głupimi zagrywkami i niestety ale główna bohaterka wychodzi na dziecinną i kompletnie naiwną pannicę, a Sed bezsilnie stara się odgrywać rolę rycerza na białym koniu. Momentami byłam wręcz zmęczona i czytanie musiałam rozłożyć na kilka dni.

Zaczęłam czytanie od 2 tomu i widze mnóstwo inspiracji serią O.Cunning -ich noce. Jak dla mnie ta książka jest średnia, znów za dużo niedojrzalosci, niestabilności, mialkosci głównej bohaterki. Czytam sporo książek ale znow widzę, ze trudno jest skonstruować bohaterke, ktora byłaby ciekawa, nietuzinkowa, zaskakująca i jednocześnie miała odrobinę rozwagi i mądrości.

Ta autorka nigdy mnie nie zawiodła!

Ta autorka nigdy mnie nie zawiodła!

To, co autorce na pewno wychodzi, to niesztampowe podejście do zbliżeń intymnych. To część pozytywna. Reszta to sztubackie obrażanki, przepychanki, fochy, parowanie się z doskoku oraz branie czytelnika na szczeniaczki i urocze dzieciaczki. Ble.

Dalsze losy bohaterów bardzo mnie ciekawiły. Trochę rozczarowałam się zachowaniem tej dwójki. Wieczne akcje zazdrości Seda i nie dopuszczanie go do głosu przez Reb zaczęły mnie lekko irytować. Gdy miał być już happy and, końcowa wstawka sprawiła, że mam mieszane uczucia co do dalszej części historii. Czy przeczytam 3 i 4 tom, jeszcze się zastanowię.

Nie wiem co napisać. Książkę czyta się przyjemnie. Bohaterowie już jednak nie tacy fajni zaczynają irytować. Jak na erotyki to sexu co nie miarą.

Niesamowita historia pełna miłości i energii tak samo jak część pierwsza.

Niesamowita historia pełna miłości i energii tak samo jak część pierwsza.

Fajniejsza jest ta część, szybko się czytało.. ogólnie postac Seda mnie mega drażniła, chyba bardziej od Reb. Szkoda było mi Erica, jakoś w pierwszej części fajniej się zapowiadało. Ogólnie ok.