Na szczycie. Nieczysta gra

Cykl: Miłość w rytmie rocka (tom 3)
Wydawnictwo: Novae Res
KNHaner

Ślub Rebeki i Sedricka zbliża się wielkimi krokami. Zakochana para pragnie założyć rodzinę i wieść idealne życie, ale w ich świecie nic nie jest proste. Czy ambitne plany dotyczące życia rodzinnego są możliwe do zrealizowania w związku tworzonym przez gwiazdę rocka i równie piękną, co szaloną byłą striptizerkę? Czy bolesna tęsknota, wzruszająca naiwność i nieprzewidywalne eksplozje namiętności to właściwe składniki dobrego małżeństwa?

Co jeszcze może stanąć na przeszkodzie ich miłości? Rebeka i Sedrick kolejny raz będą musieli zmierzyć się z przeszłością, a także podjąć decyzje, które zaważą na życiu i szczęściu ich samych oraz najbliższych im osób.

„Nieczysta gra” to emocjonalny rollercoaster zakończony rozrywającym serce na strzępy finałem.

źródło opisu: https://novaeres.pl

źródło okładki: https://novaeres.pl

Piatka_2008 | 2019-05-29
Przeczytana: 29 maja 2019

Ten tom to prawdziwy rollercoaster, za chce się chwycić ich za kołnierz i wytargac, a koniec to kulminacja wszystkiego, ale ma w tym swój spokój.

Od czasu gdy w moje ręce wpadła seria " MIŁOŚĆ W RYTMIE ROCKA", po prostu oszalałam na punkcie bohaterów tej serii. Oni są tak różnobarwnie przedstawieni w tym cyklu,że nie sposób ich lubić jak i szybko znienawidzić, choć nie psuli mi nastroju podczas lektury, ja musiałam nakarmić moją ciekawość,dlaczego tak się zachowują,a nie inaczej oraz zrozumieć co nimi kieruje, by nie wyciągać pochopnych wniosków. Trzeci tom był soczystą wisienką na torcie w cudownej twórczości Kasi Haner. Powiem tylko tyle,że ta seria uzależnia i nie pozwala o sobie zapomnieć na długo po jej zakończeniu.
Nie miejcie mi tego za złe,lecz skrócę moją opinię do minimum,gdyż nie chce zdradzać gamy szczegółów,które toczą się na kartkach powieści.
Sama fabuła to emocjonalne tornado,po którym ciężko coś więcej wykrzesać z siebie. Kasia Haner po raz kolejny porywa swoich czytelników w sam środek tsunami dzikiej miłości,skrajnych emocji i wielu nieporozumień między bohaterami. A za tym idzie ogromna rzesza wiernych...

mosiaaa5 | 2019-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2019

Po pierwsze... Nigdy w moim książkowym życiu żadna seria tak na mnie nie zadziałała.. Tak jak ta.. Często używane w niej słowo "rollercoster" to mało powiedziane jaką gamę uczuć i odczuć we mnie wywołała. Od złości po żal i po drodze smutek. W jednym momencie mnie denerwowało, że tyle się tam dzieje, no bo gdzie niby tak jest? (Ale co mnie oceniać skoro nawet nie miałam okazji się nawet zainteresować życiem takich ludzi) a potem uspokaja troche to wszystko... Sielanka... A już nawet ciężko mi mówić o zakończeniu tej części... Aż się cała roztrzęsłam w środku. Może gdybym nie była matką to byłabym bardziej obiektywna... Ogólnie podoba mi się język jakim jest pisana... Przyjemnie się czyta.. I humor też jest świetny. Nieraz siedzę i się śmieje do książki... Komicznie to musi z boku wyglądać. Spokojnie mogę polecić!!

red_riddle | 2018-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Mam wrażenie, że osoby, którym podobały się tom 1 oraz 2 naturalnie sięgają po kolejną część, osoby które nie przetrwały tych tomów już dalej nie brną, stąd ta część ma lepsze recenzje niż 1 czy 2.
Dla mnie niestety ona okazała się nudna. Liczyłam na coś więcej z Jackiem i Thomasem po zakończeniu tomu 2, a tak na prawdę cokolwiek zaczęło się dziać dopiero na samiutki koniec tomu i to wybuchło dosłownie w 3 sekundy i koniec.
A potem jeszcze to zakończenie!! Trochę wkurzają mnie takie książki, w których nic nie dzieje się przez większość stron a na koniec robią trzęsienie ziemi tak aby czytelnik musiał sięgnąć po następną część.
W tej części widać już pewną dojrzałość Reb, trochę się zmienia, nieco uspokoiła chociaż dalej jej jedynym rozwiązaniem z trudnych sytuacji jest krzyk i ucieczka. Nadal nie rozumiem czemu nasza autorka nie może napisać normalnej sceny rozmowy między bohaterami? Czy to kwestia jej braku umiejętności, czy to działanie celowe?
Oczywiście sięgnę po kolejną...

Justyna Gosk | 2018-03-29
Przeczytana: 29 marca 2018

Świetna seria, w mojej ocenie fabuła lepsza niż Greya.

Katarzyna | 2018-02-07

Trzecia część popularnej sagi „Na szczycie” coraz wyżej pnącej się autorki. Jeżeli poprzednie dwie części uważałam za świetne to nie wiem jak mam wyrazić się o tej. Przecudowna? Wspaniała? Intrygująca? Chyba nawet te określenia nie są w stanie oddać mojego zachwytu jaki odczuwam po przeczytaniu tej książki.
Dalszy ciąg przygód Rebeki i Sedricka, którzy po wielu burzliwych momentach związku w końcu biorą ślub, stając się szczęśliwym małżeństwem. Nie oznacza to jednak końca kłótni i problemów jakie ciągle im towarzyszą. Nowe obowiązki Rebeki takie jak opieka nad ciężarnymi przyjaciółkami, chrześnicą Charlotte i Julką, praca, studia czy zajmowanie się domem oraz wyjazd Sedricka w trasę powodują, że początkowe szczęście związane ze ślubem szybko się kończy. Bohaterowie muszą stawić czoła brutalnej rzeczywistości, która z dnia na dzień stawia coraz to różne wyzwania.
Jak zwykle K.N. Haner nie pozwoliła aby książka była przewidywalna. Nagłe...

tylkojego095 | 2018-01-16
Przeczytana: 12 stycznia 2018

Boże ten jej chamski dowcip typu: "Kim Ty jesteś?" do Seda, gdy spadła ze schodów rozwalił mnie na łopatki;)) szczerze współczułam Bohaterowi, ale niestety prawie popłakałam się ze śmiechu;) to się nazywa cierpkie poczucie humoru!:DD przyznam, że jestem w ogromnym szoku tym do czego doszło w tej części! Ci co czytali wiedzą o czym mówię. Zaczyna się na R*****. Jestem mega ciekawa tej czwartej części, którą z resztą już zamówiłam;) mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni:) szkoda tylko, że nie ma czasami wstawionych rozdziałów z perspektywy innych bohaterów jak Eric, Trey i oczywiście Simon;)) Polecam!:))

Książkowa Pasja | 2017-10-06
Przeczytana: 14 września 2017

Ślub to wielkie wydarzenie, które jest momentem przełomowym w życiu każdego z nas. Nie inaczej jest w przypadku Reb i Seda. Stabilizacja i złożenie przysięgi zbliża się wielkimi krokami. Wiadomo jednak, że małżeństwo to nie tylko pocałunki i wszechogarniające uczucie, niekiedy wymaga poświęcenia, zaufania oraz cierpliwości. Nasi bohaterowie kierują się obraną razem ścieżką, mając przed oczami sielankowy obraz swojej wymarzonej przyszłości. Lecz nie wszyscy życzą im szczęścia, a droga ku niemu może okazać się wyboista.

Przyznam, że po przeczytaniu opisu znajdującego się na tylnej okładce książki czuję się lekko rozczarowana. Nie samą książką, a jej opisem. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to właśnie Reb i Sed są głównymi bohaterami i to ich historię śledzimy z zapartym tchem. Jednak dla mnie to nadal za mało. Przez trzy części z zainteresowaniem śledziłam losy nie tylko tej dwójki, lecz wszystkich bohaterów, a w szczególności członków Sweet Bad Sinfull! Z tego powodu ubolewam, że o...