Na szczycie. Gra o miłość

To, co autorce na pewno wychodzi, to niesztampowe podejście do zbliżeń intymnych. To część pozytywna. Reszta to sztubackie obrażanki, przepychanki, fochy, parowanie się z doskoku oraz branie czytelnika na szczeniaczki i urocze dzieciaczki. Ble.

Dalsze losy bohaterów bardzo mnie ciekawiły. Trochę rozczarowałam się zachowaniem tej dwójki. Wieczne akcje zazdrości Seda i nie dopuszczanie go do głosu przez Reb zaczęły mnie lekko irytować. Gdy miał być już happy and, końcowa wstawka sprawiła, że mam mieszane uczucia co do dalszej części historii. Czy przeczytam 3 i 4 tom, jeszcze się zastanowię.

Nie wiem co napisać. Książkę czyta się przyjemnie. Bohaterowie już jednak nie tacy fajni zaczynają irytować. Jak na erotyki to sexu co nie miarą.

Niesamowita historia pełna miłości i energii tak samo jak część pierwsza.

Fajniejsza jest ta część, szybko się czytało.. ogólnie postac Seda mnie mega drażniła, chyba bardziej od Reb. Szkoda było mi Erica, jakoś w pierwszej części fajniej się zapowiadało. Ogólnie ok.

Reb i Sed wracają z wakacji i muszę wracać do szarej rzeczywistości. Nic nie wydaje się proste, ponieważ rozłąka ze względu na trasę koncertową zbliża się nieubłaganie. Pojawiają się nowe problemy, konflikty i rany z przeszłości. Dochodzi do rozstania i czas wielkiego bólu. Czy te uczucie przetrwa? Jakie problemy da się rozwiązać? Jak potoczą się losy tej dwójki, jak i...

Kocham NA SZCZYCIE 💋😍

Jak najbardziej fajnie się czyta. Zajmuje czas. Lubię bohaterów, choć nie zawsze rozumiem ich zachowania. Jednakże to mi nie przeszkadza. Ciekawa jestem co będzie dalej 😁

🐰🐰🐰Byłam bardzo ciekawa drugiej części, po pierwszej musiałam zrobić sobie odpoczynek, bo jak dla mnie za dużo się działo🙆‍♀️ jednym słowem mocny erotyk🔥😈, a ja musiałam to przetrawić🤣🤷‍♀️
🐰🐰🐰Ta część znacznie różni się od pierwszej co bardzo jest na plus. Nie ma jednorazowych przygód z nowo poznanymi osobami. Każdy jest związany i nie w głowie mu szaleństwa🤣
🐰🐰🐰Główni...

Czad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!