Błądzić jest rzeczą

Wydawnictwo: BWA Tarnów
Błądzić jest rzeczą
albumy
szudoku

W procesie twórczym błąd może być momentem przełomu. Może stymulować innowacje i wytyczać nowe drogi, albo przynieść nieoczekiwany sukces. Pojęcie błędu umożliwia przypatrzenie się myśleniu projektowemu i dynamice tworzenia z nowej, często zaskakującej perspektywy. Katalog wystawy „Błądzić jest rzeczą”, zainicjowanej przez BWA Tarnów, otwiera dyskusję o błędzie w dizajnie na nowe wątki dzięki tekstom takich ekspertów jak Marek Krajewski, Agata Nowotny, czy Olaf Szewczyk piszący o błądzeniu w grach komputerowych i Katarzyna Miller, przypatrująca się kategorii błędu w naszej codzienności.

źródło opisu: http://www.bwa.tarnow.pl/o-galerii,wydawnictwa,6,4.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!