Tchnienie Ruppali

Okładka książki Tchnienie Ruppali Anna Kościółek
Okładka książki Tchnienie Ruppali
Anna Kościółek Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Biblos Cykl: Zwoje z Orlej Wyspy (tom 2) opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Zwoje z Orlej Wyspy (tom 2)
Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej Biblos
2015-01-01
2015-01-01
miłość wolność przygodowa

Kolejny Zwój z Orlej Wyspy od którego ciężko się oderwać. Akcja cały czas trzyma w napięciu. Powieść ukazuje jak wiele zależy od nas samych i naszych decyzji. Czy przemierzamy przez trudy życia na własnych żaglach?Czy raczej dajemy sobą manipulować? Losy fikcyjnych bohaterów wywołują prawdziwe refleksje. Mieszkańcy Orlej Wyspy dokonują wyboru pomiędzy Duchem Ciemności a Białym Duchem. My też zawsze mamy wybór pomiędzy złem, nienawiścią a miłością i przebaczeniem. Książka, którą każdy bez wyjątku powinien przeczytać.

• 2017
  • Z wątkiem miłosnym