Zezia i wszystkie problemy świata

Wydawnictwo: Pascal
Ag2S

Zezia czuje, że spadają jej na głowę wszystkie problemy świata, ale wierzy, że wszystko dobrze się skończy. Trudno być jednocześnie gwiazdą sportu, szkolną prymuską i jeszcze znaleźć czas, by zająć się rodziną, szczególnie dorosłymi już przecież rodzicami! Kto ma sobie z tym wszystkim poradzić, jeżeli nie jedenastoletnia Zezia? Przepraszam - Zuzanna? Ciepła opowieść o tym, że rzeczy dobre...

Ciepła opowieść o tym, że rzeczy dobre są czasem blisko nas, tylko trzeba się pilnie rozglądać. A poranki, szczególnie te świąteczne, to czas cudów.

źródło opisu: http://pascal.pl/zezia-i-wszystkie-problemy-swiata,11,6180.html

źródło okładki: http://pascal.pl/gfx/big/1446635414.68.jpg

Patryk Tarachoń | 2019-07-01

Recenzja ,,Zezia: Świat według dzieci oczami Agnieszki Chylińskiej"

,,Nasza ukochana bohaterka zaczyna coraz więcej zauważać. Powoli Zezia staje się Zuzanną. Musi sprostać pierwszym kompleksom, gdy zauważa talenty rówieśników. Pojawia się propozycja wzięcia udziału w turnieju i kolejne oczekiwania wobec siebie samej.

Piękna opowieść o nauce radzenia sobie z porażkami i emocjami. Powoli poznajemy drogę, jaką Zuzia wybierze w przyszłości. Najgorszym dla Zezi problemem, jest zbliżający się rozwód rodziców. Jak 11-letnia dziewczyna poradzi sobie z coraz trudniejszą sytuacją pomiędzy rodzicami?"

Więcej: https://patryktarachon.pl/zezia-ksiazki-dla-dzieci-agnieszka-chylinska/

Eliza Żywicka | 2019-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

#156 - Zezia i wszystkie problemy świata - Agnieszka Chylińska

#17/52/2019
Jest to kolejna super książka z dalszymi przygodami Zezi.

Pomimo, iż pojawiają się w niej trudne tematy, jak śmierć w rodzinie, czy niepowodzenia Zezi np. w sporcie, czyta się ją bardzo przyjemnie.

Moja Ewa miała wiele swoich przemyśleń w trakcje czytania i różne sytuacje z życia Zezi i jej rodziny odnosiła do naszego życia.

Został nam jeszcze do przeczytania Labirynt Lukrecji, po który także niedługo sięgniemy.

Ostatni tom przygód Zezi to książka wydana przez PASCAL - twarda oprawa - 135 stron.

<3 <3 <3

Bardzo polecam

Oliwka | 2017-08-26

Bardzo fajna książka polecam

MollKsiążkowy | 2017-08-12

Rewelacyjna! Dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła!!!

Lena Polgrabia | 2016-10-21
Przeczytana: 2016 rok

Dzięki tej książce nauczyłam się radzić z problemami :)!

Iwona17 | 2016-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

WOW! Chylińska umie pisać książki. I to bardzo fajne książki. Mądre. Poruszające ważne aspekty życia. Lektura obowiązkowa każdego rodzica.

Mihrimah | 2016-06-20

Przeczytałam w jeden dzień ! Bardzo wciągająca, napisana prostymi słowami, polecam dzieci i młodzieży !

Łucja | 2016-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2016

Jestem pozytywnie zaskoczona. Córce podobało się na tyle, że przeczytałyśmy wszystkie części.

Eudaimonia | 2016-03-13

Nie spodziewałam się, że Agnieszka Chylińska wróci jeszcze do Zezi. Wydaje się, że i ona sama także się tego nie spodziewała. Może spełniła jedynie prośbę Czytelników? Wskazuje na to obecne w książce znużenie. Znużenie Autorki. Niedookreślenie, niedopracowanie, brak uważności poświęconej bohaterom. Nic dziwnego, że lektura owocuje niedosytem. Otrzymujemy wersję roboczą, zamiast wycyzelowanego tekstu.

W życiu Zezi rozpoczyna się okres burzliwego dorastania. Nastoletnie napięcia, zamykanie jednych dróg, by otworzyć inne. Nowe wyzwania i zmaganie się ze światem dorosłych, który staje się zarazem coraz bliższy i coraz bardziej obcy. W domu i wokół domu spiętrzają się huraganowe chmury. Zaleczone rany, zabliźnione już i niemal zapomniane otwierają się na nowo i na nowo bolą.

Zezia kolejny raz doświadcza koleżeńskiej zdrady. Julkę straciła za sprawą fizycznego oddalenia po przeprowadzce do Malinówki. Andżelikę traci w sposób trudny do zrozumienia i do zaakceptowania dla...

Sabina | 2016-03-08
Przeczytana: 07 marca 2016

Moja czteroletnia córka była zachwycona tą książką. Zresztą ja też. Rzadko można znaleźć dobrą książkę, która wciąga zarówno rodzica jak i dziecko. Wreszcie na taką tarfiłam ;)