Psychologia sprzedaży nieruchomości

Wydawnictwo: Poltext
poradniki
danieltrn

Nie ulega wątpliwości, że praca pośrednika nieruchomości wymaga ogromnej wiedzy z wielu dziedzin – prawa, finansów, administracji państwowej, gospodarowania nieruchomościami itp. Jednak wiedza merytoryczna to nie wszystko. Pośrednik chcący utrzymać się z wykonywania swojego zawodu potrzebuje klientów, którzy zapłacą za jego usługę. Oznacza to, że punktem wyjścia są dla niego relacje z klientami oraz innymi ludźmi, z którymi pośrednik stale współpracuje.

źródło opisu: http://www.poltext.pl

źródło okładki: http://www.poltext.pl

Robert_Bocian | 2017-07-05

Podstawowy poradnik

felipee86 | 2016-07-27
Przeczytana: 15 stycznia 2016

Książka zawiera sporo przydatnej wiedzy dla osób zajmujących się/chcących zajmować się handlem nieruchomościami. Z pewnością jest przeznaczona dla osób raczkujących w tej materii. Jedyna rzecz, która może irytować to to w jaki sposób autorka, próbuje przekonać, że jej metody są słuszne i skuteczne (a nie jest to pewnikiem) - ale to moje subiektywne zdanie.