Psychologia sprzedaży nieruchomości

Poltext
psychologia nieruchomości negocjacje
poradniki
psychologia nieruchomości negocjacje

Dobra pozycja. Na uwagę zasługują opisywane przez autorkę strategie negocjacyjne stosowane przy kupnie i sprzedaży nieruchomości. Sporo jest też w książce informacji na temat zasad prowadzenia biznesu z punktu widzenia Savoir-Vivru. Informacje niby podstawowe, ale bezcenne z punktu widzenia dzisiejszego sposobu prowadzenia interesów i zapominania o pewnych zasadach...

Podstawowy poradnik

Książka zawiera sporo przydatnej wiedzy dla osób zajmujących się/chcących zajmować się handlem nieruchomościami. Z pewnością jest przeznaczona dla osób raczkujących w tej materii. Jedyna rzecz, która może irytować to to w jaki sposób autorka, próbuje przekonać, że jej metody są słuszne i skuteczne (a nie jest to pewnikiem) - ale to moje subiektywne zdanie.

• Nieruchomości
  • Biznes
  • Biznesologia
  • 2016
  • Nieruchomosci
  • Nieruchomości - do przeczytania

Dodaj cytat z książki Psychologia sprzedaży nieruchomości