His Proposed Deal

Okładka książki His Proposed Deal Sandi Lynn
Okładka książki His Proposed Deal
Sandi Lynn Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-03-27
2015-03-27

(uwaga możliwe spoilery)
Jestem bardzo mocno rozczarowana. Lubię historie od Sandi bo właśnie zawsze są proste, lekkie i szybkie. Tutaj jednak dostałam od początku takiego strzała, że do końca mnie trzymało. A chodzi o nikogo innego, jak o głównego bohatera, który ma w sobie wszystko czego nie cierpię. Uwielbiam wątek układu, gdzie mamy "handel wymienny" ale nie taki...
Max chce aby Emma udawała jego narzeczoną ale nie przeszkadza mu to w tym aby prowadzić się po mieście z innymi i zaliczać na potęgę, bo przecież mężczyzna ma swoje potrzeby. No a jak już skonsumował "związek z narzeczoną" to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby następnego wieczora umówić się z kolejną. Szczytem jednak dla mnie było to, co później oznajmił swej narzeczonej....
I to by była pierwsza część tej historii bo druga to już zupełnie inny, odmieniony Max.
Jednak zadra we mnie do końca została i ta historia mnie nie przekonała ;)

(uwaga możliwe spoilery)
Max...

Kolejna ksiazka Sandi Lynn, ktora bardzo mi sie podobala i polecam przeczytac.
Emma przeprowadza sie do Nowego Jorku aby studiowac jednak w samolocie dostaje @, w ktorym dowiaduje sie, ze cofneli jej kredyt studencki. Jdnoczesnie spotyka w nim Maxa, ktorego poznala dzien wczesniej w klubie. On wraca do domu, ma 26 lat i zostaly mu 3 miesiace aby przedstawic rodzicom swoja narzeczona aby otrzymac milionowy fundusz powierniczy.
Max proponuje Emmie uklad, ona przez 3 miesiace bedzie udawac jego narzeczona, a on w zamian oplaci jej wszystkie semestry na uczelni.
Wydaje sie to proste, mezczyzna od razu zapowiedzial, ze nigdy nie zamierza zakladac rodziny, ona traktuje to jako zabawe ale 3 miesiace szybko mijaja, Max dostal to czego pragnal i wyprowadzil sie z miasta jednak czy tak naprawde to jest to ich uszczesliwi?
Polecam!

Kolejna ksiazka Sandi Lynn, ktora bardzo mi sie podobala i polecam przeczytac.

1997

nie wiem jakim cudem e-book znalazł się w mojej biblioteczce no ale byl. I powiem a raczej napisze tak-to- nudddddddddddddddddnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeee nic nowego historia jakich tysiace uwiezcie bogacz ratuje dzieczyne z opresi finansowych proponujac jej układ odgrywania jego nazeczonej nic nowego na poczatku ciekawie sie zaczynało a potem to taki Grey :(

Jak zawsze lekko, szybko i przyjemnie :) Polecam !!!

Jak zawsze lekko, szybko i przyjemnie :) Polecam !!!

Do przeczytania "His proposed deal" zachęcił mnie nie opis , nie opinie tylko okładka :P i tutaj przychodzi mi na myśl nie oceniaj książki po okładce.
Okładka mnie zauroczyła ... gorzej było z resztą....
Jak dla mnie tragiczna książka.. Wszystko dzieje sie za szybko. :O
Bohaterowie to takie pustaki.... nie, nie, nie i jescze raz nie..
Całkowicie zgadzam się z opinią @esterwafel

Okładka mnie zauroczyła ... gorzej było z resztą....
Jak dla mnie tragiczna książka.. Wszystko dzieje sie za szybko. :O
Bohaterowie to takie pustaki.... nie, nie, nie i jescze raz nie..
Całkowicie zgadzam się z...

"His Proposed Deal" to kolejna powiastka z gataunku new adult. Mamy tutaj młodego bogacza i śliczną dziewczynę, która nie jest bogata, ale za to pełna energii.
Zdecydowanie nie jest to najlepsza powieść new adult jaką czytałam. Postacie zostały mocno spłycone, a jedyne, co zostało dokładnie opisane to sceny seksu Maxa i Emmy (a też nie były jakieś porywające)

Dawno nie czytałam juz takiej szmiry. Fabuła płaska, postacie puste, opisów prawie zero. Nie wiem dlaczego autorka jest bestselerowa. Nie polecam chyba ze dla całkowitego odmozdzenia.

Standardowa książka autorki. Pomimo jej prostoty i braku rozbudowanej fabuły ja je uwielbiam:)

Całkiem fajna książka. Czytało się ją szybko i przyjemnie. Może i trochę szmirowata, przesłodzona jak czytałam w komentarzach, ale czasem potrzeba przeczytać coś takiego dla relaksu, oderwania myśli.

Słodko, miło i przyjemnie aż mdli. Jedynie końcówka ksiażki trochę bardziej smutna i tragiczna, ale jak zwykle bohaterów czekał happy end.

• Romans
  • EBOOK