Cena "Strachu". Gross w oczach historyków

Wydawnictwo: Fronda

Cena Strachu Gross w oczach historyków. Ja bym studenta za drzwi wyrzucił, gdyby mi przyniósł pracę magisterską napisaną na tak niskim poziomie, na jakim jest praca Jana Tomasz Grossa Sąsiedzi . prof. Jerzy Eisler Ze Strachem&“, nie można polemizować. Można i należy podejmować dyskusję z tezami, które są głoszone w oparciu o fakty, nawet jeśli ich interpretacja jest do pewnego stopnia przesadzona. Jeżeli natomiast ktoś odrywa się od rzeczywistości w tak wielkim stopniu jak profesor Gross, to nie sposób podejmować z kimś takim polemiki. prof. Wojciech Roszkowski... Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Adam Stecyk | 2014-09-18
Natalia | 2013-05-11