A Very Russian Christmas

Cykl: Her Russian Protector (tom 3.5)
Wydawnictwo: Kindle Edition
A Very Russian Christmas
1630420093
angielski
Katarzyna

**Get Books 1-3 ~~FREE~~ in the Her Russian Protector Boxed Set** Her Russian Protector #3.5 It's Christmas in Houston, and the Russians are ready to spoil—and protect—the women they love. Featuring nine sexy, flirty stories, this holiday-themed collection from the Her Russian Protector series allows readers to revisit favorite couples and meet new love interests. It includes the...

**Get Books 1-3 ~~FREE~~ in the Her Russian Protector Boxed Set**

Her Russian Protector #3.5

Featuring nine sexy, flirty stories, this holiday-themed collection from the Her Russian Protector series allows readers to revisit favorite couples and meet new love interests. It includes the following tales:

It's A Wonderful Life (DIMITRI)
The Luxury Sleigh Ride (ALEXEI)
From Russia, With Love, (VASYA)
All I Want For Christmas (NIKOLAI)
Nine Ladies Dancing (KOSTYA)
Toys for Tots (DANILA)
My Favorite Things (YURI)
Five Golden Rings (IVAN)
A Bright, New Beginning (SERGEI)

This novel-length collection fits the Her Russian Protector series timeline between YURI (Book 3) and the beginning of NIKOLAI (Book 4.)

źródło opisu: http://www.amazon.com/

źródło okładki: http://www.amazon.com/

Ranech | 2016-07-27
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Not mine, 2016
Przeczytana: 07 czerwca 2016

Zbiór opowiadań o naszych twardych rosyjskich chłopakach z miękkimi serduchami :)
Wspaniały dodatek do całej serii, mamy szansę przeczytać o dalszych losach Ivana, Dimitria i Yuriego, a także poznać nowych bohaterów z ich gangu, których z pewnością poznamy bliżej w kolejnych tomach tej serii.

Polecam :)

Ania | 2016-02-10

Coraz bardziej zakochuję się w tych Rosjanach :) i żałuję, że opowiadania były takie krótkie..
1) Dima i Benny - to było takie słodkie i kochane :) oni są jak cukiereczki :)
2) Alexei - to opowiadanie chyba było najdłuższe...długo się rozkręcało, ale jestem ciekawa jak długo Alex będzie się opierał Shay...:)
3) Vasya - zdecydowanie za krótkie! Ale ile w nim było intensywności i oczekiwania :)
4) Nikolai - czekam z niecierpliwością na jego historię. Niby siedzi w ciemności, ale jego osoba chwyta za serce...w poprzednich częściach jakoś nie byłam przekonana do Viv, ale zobaczymy :)
5) Kostya - zaskakujące i obiecujące opowiadanie :) lubimy takich macho :)
6) Danila - ciepłe i miłe opowiadanko. Ci Rosjanie chyba mają gen opiekuńczości w dużych ilościach :)
7) Yuri - ah mój Yuri..Lena ma mnóstwo szczęścia, że kocha ją taki facet. I nie chodzi mi tu o kasę :P a jego podsłuchiwanie było świetne :)
8) Ivan - zastanawiałam kiedy Ivan w końcu się oświadczy :) to było całkowicie w jego stylu...

Asia | 2016-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2016

Minęło już trochę czasu, odkąd były święta, ale jestem przekonana, że na naszych Rosjanów nigdy nie jest za późno. ,,A Very Russian Christmas" to dodatek, do serii ,,Her Russian Protector", który plasuje się między ,,Yurim", a ,,Nikolaiem".
Na ,,A Very Russian Christmas" składa się dziewięć opowiadań, których akcja dzieje się - jak łatwo się domyślić - w okresie świątecznym. W książce oprócz dobrze znanych nam bohaterów, autorka przedstawia nam również nowych przystojniaków, których historię będziemy mogli później przeczytać.
Muszę przyznać, że wszystkie opowiadania ociekały lukrem, ale myślę, że po pełnych akcji i emocji głównych książek, trochę słodkości nie zaszkodzi. Ogólnie książka, podobała mi się bardzo i mogłam znaleźć przy niej wytchnienie na kilka godzin. Podsumowując ,,A Very Russian Christmas" autorstwa przecudownej Roxie Rivery, polecam wszystkim fanom serii, jako przyjemną lekturę na godzinkę albo dwie.

bookish | 2016-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2016

jestem trochę zawiedziona tym, że poznajemy historie chłopaków o których nie było jeszcze mowy, ale z drugiej strony to dobrze, że nakreśla to już jakieś historie, które dopiero poznamy. co do moich ukochanych bohaterów, których historie już znam to są świetne. takie jak przystały na gorących chłopców z Rosji, a moim numerem jeden jest puki co Yuri.

Ajć - no przyznaję się bez bicia - uwielbiam tych rosyjskich twardzieli o miękkich sercach!

"A Very Russian Christmas" to zbiór krótkich opowiadań, czas wydarzeń z tych historii ulokowany jest w okresie bożonarodzeniowym, a bohaterami cała chmara rosyjskich facetów i wybranek/ków ich serc!

Przeczytamy o Dimitrze i Benny oraz wiciu ich nowego gniazdka i przygotowaniach do przyjścia Małej Dziewczynki.

O Alexeiu i Shay, których jeszcze lepiej nie poznaliśmy.

O Vasyi i Ty'u - których poznaliśmy, ale tutaj jesteśmy świadkami pewnych zmian w ich relacji.

O NIKOLAIU! O NIKOLAIU i VEE - to chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie historia (choć po tej książce jestem podekscytowana też innymi historiami). To co przeczytałam o nich tutaj... oh ludzie, to będzie mocne!

O Kostyi i Holly. Tutaj jestem tak pozytywnie zaskoczona, uśmiałam się z Kostka i jego mikołajowych podchodów zza drzewa :).

O Danili i Macy - i Danny okazuje się chyba największym słodziakiem ...

Oczywiście o Yurim...

k_a_s_i_a | 2016-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2016

Świetne opowiadania. Moje ulubione to Alexei i Vasya (choć nie lubię zbytnio książek o dwóch panach :) to myślę, że w tej historii będzie się działo...). Podobały mi się też opowiadania o Ivanie i Yurim, ale wspominam ich m.in. dlatego, że dotychczas są moimi ulubieńcami:)

Joaśka | 2016-01-31
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 31 stycznia 2016

Króciutkie historie w wydaniu świątecznym tych ,których mogliśmy już poznać we wcześniejszych częściach i tych,których historie dopiero przed nami.Uwielbiam ich wszystkich.Groźni i apodyktyczni??hmm tylko z pozorów, a jak wiadomo pozory czasami potrafią okazać się mylnymi ;) Jak dla mnie to faceci po przejściach, z sercem na dłoni i prędzej czy później ,te właśnie serca zostaną przejęte przez te,które bronią się przed ich przejęciem ;)