romans, Academic, College
angielski
Katarzyna

Moving in with a guy you only met once? Stupid. But for student Layla Crawford, this was reality. Chase Jackson is a renowned playboy and self professed commitment phobe, that is until he meets Layla. Blinded by his intensity to have her, Chase will stop at nothing to make her his. With a jealous ex and old conquests repeatedly making appearances, Chase' s skeletons come out of the closet...

Moving in with a guy you only met once? Stupid.
But for student Layla Crawford, this was reality.
With a jealous ex and old conquests repeatedly making appearances, Chase' s skeletons come out of the closet one by one, each one pushing Layla further and further away.
Layla is determined to keep her distance. Chase now has to convince the only woman he has ever wanted that he is worth the gamble.

źródło opisu: http://www.authorchantalfernando.com/books/chase/

źródło okładki: http://www.authorchantalfernando.com/books/chase/

| 2017-08-07
Na półkach: Przeczytane, New Adult, Romans, 2017

Facet 25 lat, po studiach, architekt, posiadający własny klub, zachowujący się jak pięcioletnie dziecko. Duży pyskujący koala. Jego idiotyczne zachowanie odebrało mi chęć czytania, ale skończyłam, jakoś. Szkoda, że autorka w tak dziwny sposób kreuje bohaterów, gdyby nie to, książki nie byłyby złe.

brawurkadg | 2016-02-29
Na półkach: Przeczytane, Erotyk
Przeczytana: 28 lutego 2016

Layla bez rezultatów szuka pokoju do wynajęcie, została jej ostatnia opcja, która okazuje się strzałem w dziesiątkę.
Wprowadza się do mieszkania, gdzie mieszka trzech facetów - Kade, James oraz trzeci, nieuchwytny współlokator, który pokazuje się od czasu do czasu.
Pomiędzy Laylą a chłopakami szybko nawiązuje się przyjaźń i braterska więź.
Pewnej nocy kiedy Layla wraz z przyjaciółką wybierają się do klubu poznaje ona onieśmielająco przystojnego faceta, który wygląda na stuprocentowo nią zainteresowanego. Jadą razem do jego domu, ale w drodze Layla zasypia.
Kiedy budzi się rano doznaje prawdziwego szoku.

Na początku było ciekawie, ale później coraz gorzej. Bohaterowie byli albo infantylni albo wkurzający. Co chwila się kłócili albo obrażali. W ogólnym rozrachunku książka przeciętna. Można przeczytać ale szału nie ma.

bookish | 2016-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2016

przez całą treść tej książki zastanawiałam się jak dorośli ludzie mogą się tak zachowywać. naprawdę, szczególnie główni bohaterowie. niby nieciekawa przeszłość i kupa tajemnic, a oni zachowują się jak para nastolatków w gimnazjum, o byle co to kłótnia i się rozstają, a za chwilę zgoda. można powiedzieć, że na swój sposób to było urocze, ale bez przesady.
co do pozostałych braci.. cóż Chase wypadł z obiegu, zostało jeszcze dwóch. podobała mi się ich relacja, jak współlokatorów naszej głównej bohaterki, więc sięgnę po kolejne części jeśli będę chciała przeczytać coś na rozluźnienie.

lulamae | 2016-01-22
Przeczytana: 21 stycznia 2016

Kiedy Chase zobaczył TĘ dziewczynę - przepadł. Jest ona jednak dla niego niedostępna.
...
Layla bez pozytywnych rezultatów szuka pokoju do wynajęcie, została jej ostatnia opcja, która okazuje się strzałem w dziesiątkę.
Pomiędzy Laylą a chłopakami szybko nawiązuje się przyjaźń i braterska więź.
Kiedy budzi się rano doznaje prawdziwego szoku.

To chyba był prawdziwy błąd, że zaczęłam ją czytać po innej książce tej autorki.
Jeny jest ona tak schematyczna i bierna w tworzeniu fabuły, że to aż boli. Zero polotu, zero finezji, zero zróżnicowania.
Początek mi się spodobał - ta przyjaźń i żarty z chłopakami i nawet motyw...

k_a_s_i_a | 2016-01-09
Przeczytana: 07 stycznia 2016

Książka troszkę szalona/zakręcona :) Layla wprowadza się do pewnych przystojniaków... Poznaje z początku dwóch i zaprzyjaźnia się z nimi. Jednak jest jeszcze jeden którego nie poznała - Chase. Poznają się w dziwnych okolicznościach... Od tego momentu chłopak nie opuszcza dziewczyny "nawet na krok". Layla i Chase są parą. Jednak chłopak ma pewne sekrety, a gdy te wchodzą na jaw wszystko zaczyna się komplikować. Dlatego Chase musi zawalczyć o miłość swojego życia...

Katarzyna | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Domowe przedszkole to naprawdę bardzo dobre i trafne określenie, co tu się działo. Momentami myślałam "What the fuck?!", co się dzieje?! Jakie zachowanie?! Czemu tak?! Dlaczego to zrobił?! Dlaczego to zrobiła?! Nerwy, dziecinne zachowania i jeszcze raz nerwy i dziecinne zachowania. No liczyłam trochę na większą dojrzałość, dobra nasza księżniczka młoda, może jeszcze nie dorosła, ale Chase? Ten, który ma TAKĄ historię powinien zachowywać się lepiej. Wrrr! Na szczęście wszystko wynagradzali kochani bracia<3 Chciałabym mieć takich starszych braci! Cudownie się czytało mimo wszystko! Polecam:)