Chase

Chantal FernandoDawn Martens Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Resisting Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
romans Academic College
Resisting Love (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
romans Academic College

Facet 25 lat, po studiach, architekt, posiadający własny klub, zachowujący się jak pięcioletnie dziecko. Duży pyskujący koala. Jego idiotyczne zachowanie odebrało mi chęć czytania, ale skończyłam, jakoś. Szkoda, że autorka w tak dziwny sposób kreuje bohaterów, gdyby nie to, książki nie byłyby złe.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Layla bez rezultatów szuka pokoju do wynajęcie, została jej ostatnia opcja, która okazuje się strzałem w dziesiątkę.
Wprowadza się do mieszkania, gdzie mieszka trzech facetów - Kade, James oraz trzeci, nieuchwytny współlokator, który pokazuje się od czasu do czasu.
Pomiędzy Laylą a chłopakami szybko nawiązuje się przyjaźń i braterska więź.
Pewnej nocy kiedy Layla wraz z...

przez całą treść tej książki zastanawiałam się jak dorośli ludzie mogą się tak zachowywać. naprawdę, szczególnie główni bohaterowie. niby nieciekawa przeszłość i kupa tajemnic, a oni zachowują się jak para nastolatków w gimnazjum, o byle co to kłótnia i się rozstają, a za chwilę zgoda. można powiedzieć, że na swój sposób to było urocze, ale bez przesady.
co do pozostałych...

Na półkach: , , , , , ,

Kiedy Chase zobaczył TĘ dziewczynę - przepadł. Jest ona jednak dla niego niedostępna.
...
Layla bez pozytywnych rezultatów szuka pokoju do wynajęcie, została jej ostatnia opcja, która okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Książka troszkę szalona/zakręcona :) Layla wprowadza się do pewnych przystojniaków... Poznaje z początku dwóch i zaprzyjaźnia się z nimi. Jednak jest jeszcze jeden którego nie poznała - Chase. Poznają się w dziwnych okolicznościach... Od tego momentu chłopak nie opuszcza dziewczyny "nawet na krok". Layla i Chase są parą. Jednak chłopak ma pewne sekrety, a gdy te wchodzą na...

Na półkach: , , , ,

Domowe przedszkole to naprawdę bardzo dobre i trafne określenie, co tu się działo. Momentami myślałam "What the fuck?!", co się dzieje?! Jakie zachowanie?! Czemu tak?! Dlaczego to zrobił?! Dlaczego to zrobiła?! Nerwy, dziecinne zachowania i jeszcze raz nerwy i dziecinne zachowania. No liczyłam trochę na większą dojrzałość, dobra nasza księżniczka młoda, może jeszcze nie...

• New Adult
  • E-book