Perypetie lady Hartley

Cykl: Regencja (tom 3) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Imeptuous innocence
karollllllla

Georgina Hartley po śmierci ojca musi zamieszkać u ostatniego żyjącego krewnego, kuzyna Charlesa. Ma nadzieję, że kuzyn pomoże jej znaleźć posadę damy do towarzystwa. Tymczasem Charles okazuje się cynicznym rozpustnikiem i już pierwszej nocy próbuje ją wykorzystać. Przerażona Georgina ucieka do sąsiedniej posiadłości sir Dominica Ridgleya, który bez wahania oferuje jej pomoc. Georgina nie wie,...

Przerażona Georgina ucieka do sąsiedniej posiadłości sir Dominica Ridgleya, który bez wahania oferuje jej pomoc. Georgina nie wie, że Ridgley od lat próbuje przejąć majątek jej kuzyna, a konflikt w rodzinie Hartleyów jest tym, na co od dawna czekał.

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

AniaŁania | 2018-09-12

Tak jak wielbię każde dzieło, które tam pani napisała, tak to jest po prostu zamach na słowie pisanym. Książka napisana po łebkach z fabułą i postaciami, które nie zapadają w pamięć.

Martoonia | 2015-12-20
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Dama w opałach i dżentelmen, który pod wpływem impulsu decyduje się ją ratować. Typowy harlequin,jednakże bez jakichkolwiek zaskakujących sytuacji. Spodziewałam się czegoś więcej, brakowało mi emocji. Wszystkie sytuacje i problemy o dziwo rozwiązują się bardzo szybko, z całą pewnością można by rozszerzyć kilka wątków i wprowadzić większy dynamizm. Ot taka książka do przeczytania i zapomnienia.

Montgomerry | 2015-12-14
Przeczytana: 22 marca 2016

Urokliwy romans historyczny:)

Fantastyczna książka, z reszta jak wszystkie pozostałe tej autorki. Stephanie Laurens nie pisze pojedynczych książek, więc zapowiada się wspaniała nowa seria. Polecam