Uwieść lorda

Cykl: Siostry Cabot (tom 2) | Seria: Powieść historyczna
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
The devil takes a bride
giovanna

Lord Geoffrey Merryton od kiedy odziedziczył tytuł, stoi na straży przyzwoitości w całej rodzinie Merrytonów. Najczęściej oznacza to dyscyplinowanie młodszego brata, który wywołuje plotki licznymi romansami i rosnącymi karcianymi długami. Pewnej nocy w Bath sir Goeffrey postanawia śledzić brata, aby przeszkodzić mu w kolejnej schadzce. Gdy wchodzi do ciemnego pokoju gospody, w jego ramiona...

Pewnej nocy w Bath sir Goeffrey postanawia śledzić brata, aby przeszkodzić mu w kolejnej schadzce. Gdy wchodzi do ciemnego pokoju gospody, w jego ramiona pada Grace Cabbot, córka hrabiego Beckington.
Sir Goeffrey staje przed bardzo trudnym wyborem. Albo poślubi pannę Cabot, albo sam wywoła skandal i splami dobre imię rodziny…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Efemeryda | 2018-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2018

Nie będę się rozwodzić. Lekka, łatwa i przyjemna lektura. Grono starych - nowych bohaterów. Pozytywna z perypetiami opowieść utrzymana w konwencji książę - Kopciuszek. Nie bogactwo jest najważniejsze.

karola200994 | 2017-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2017

W mojej ocenie książka zasługuje na 7 gwiazdek, jednak postać głównego bohatera zasługuje na jeszcze jedną. Przeczytałam wiele romansów historycznych, ale po raz pierwszy spotkalam się z takim głównym bohaterem. Jest on zaprzeczeniem wszystkiego co można spotkać w każdej innej książce. Historia Grace i Joffreya jest świetna, można się jedynie doczepić zakończenia, które nastąpiło zdecydowanie zbyt szybko!

Flamenco88 | 2017-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2013, Legimi, 2017