Sekret lorda Portmana

Cykl: Panowie z Klubu Piccadilly (tom 3) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Lord Portman's Troublesome Wife
Dorota_1988

Ojciec Rosamundy ginie w tajemniczych okolicznościach. Bez pieniędzy i bez dachu nad głową Rosamunda staje przed trudnym wyborem. Może przyjąć posadę opiekunki starej, despotycznej arystokratki lub zostać nianią sześciorga niegrzecznych dzieci swojego brata. Wybiera jeszcze inne rozwiązanie i przyjmuje oświadczyny tajemniczego lorda Portmana. Nie wie jednak, że lord ma bardzo nietypowe zajęcie...

źródło opisu: http://harlequin.pl/ksiazki/sekret-lorda-portmana

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/sekret-lorda-portmana

alja | 2018-03-08
Przeczytana: 08 marca 2018

super książka, warto przeczytać...

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Goldie | 2015-06-02
Przeczytana: 25 maja 2015

Z jej strony w miarę wiarygodna historia i przemyślenia, w jego motywację raczej mało wierzyłam, ale czytało się ciekawie.

Dominika_Mazur | 2018-01-09
Przeczytana: 10 stycznia 2018