Perypetie lady Hartley

Stephanie Laurens Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Regencja (tom 3) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Imeptuous innocence
Krzysztof Dworak
Harlequin Romans Historyczny
śmierć kuzyn rodzina sąsiad pomoc konflikt majątek romans miłość

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta. Polecam

Tak jak wielbię każde dzieło, które tam pani napisała, tak to jest po prostu zamach na słowie pisanym. Książka napisana po łebkach z fabułą i postaciami, które nie zapadają w pamięć.

Dama w opałach i dżentelmen, który pod wpływem impulsu decyduje się ją ratować. Typowy harlequin,jednakże bez jakichkolwiek zaskakujących sytuacji. Spodziewałam się czegoś więcej, brakowało mi emocji. Wszystkie sytuacje i problemy o dziwo rozwiązują się bardzo szybko, z całą pewnością można by rozszerzyć kilka wątków i wprowadzić większy dynamizm. Ot taka książka do...

Urokliwy romans historyczny:)

Fantastyczna książka, z reszta jak wszystkie pozostałe tej autorki. Stephanie Laurens nie pisze pojedynczych książek, więc zapowiada się wspaniała nowa seria. Polecam

• Romans historyczny
  • Stephanie Laurens