Casting na diabła

Wydawnictwo: Czarny Koń
83-923705-0-3
Sowa Blogowa

"Casting na diabła" to intymna, autobiograficzna opowieść o poczuciu samotności, pomimo posiadania szerokiego grona przyjaciół, ciekawej pracy, męża, syna, o tęsknocie za miłością i bliskością drugiego człowieka w tłumie wielkiego miasta. Bohaterka postanawia odmienić swoje życie i zrealizować marzenia. Wynikają z tego zabawne komplikacje opisane z autoironią i wytrawnym poczuciem...

Bohaterka postanawia odmienić swoje życie i zrealizować marzenia. Wynikają z tego zabawne komplikacje opisane z autoironią i wytrawnym poczuciem humoru.

"Casting na diabła" to powieść debiutującej w roli pisarki Grażyny Bełzy.

Rousseau | 2014-09-02
Moni | 2014-06-14