rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Maska Luny

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
1 tydz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MARZEC 2019)
Sprzedam  Amerykańscy bogowie Amerykańscy bogowie  Sąd Wojenny Sąd Wojenny  Koniec świata w Breslau Koniec świata w Breslau  Żółte ptaki
5 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
8 lata temu
wymienię/sprzedam (styczeń 2015)
wymienię m. in.:  Zmiennoskóra  Ponura drużyna  Fantazje i koszmary  Więzień Labiryntu  Rozkosze nocy  Partials. Częściowcy  Atlas chmur  Ostateczny argument królów
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2012)
Z biblioteki:  Myszy i ludzie Myszy i ludzie  Córka Rembrandta Córka Rembrandta
19072