Moja żona Melissa

Tłumaczenie: Kazimierz Piotrowski
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
My wife Melissa
kryminał, durbridge

Wysiadła z samochodu Hepburnów, by wziąć taksówkę, i do chwili gdy znaleziono ją uduszoną w parku, nikt jej nie widział... Autor książki to jeden z najbardziej znanych, obok Agathy Christie i Dicka Francisa, przedstawiciel starej brytyjskiej szkoły kryminału .

źródło opisu: okładka

PABLOPAN | 2012-02-26

Bardzo fajny kryminał, czyta się dobrze od początku do końca. Tytuł tylko mi się niezbyt podoba, myślałem, że to jakieś romansidło :)

Jacek | 2015-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Autor to klasyk kryminałów, tyle, że już dziś trącących myszką. Tekst wskazuje, że zostanie niebawem przerobiony na scenariusz filmu lub przedstawienia. I to trochę psuje odbiór. Ale poza tym to sprawnie napisana książka, z w miarę ciekawą intrygą i przewidywalnym zakończeniem. Ale na wakacje i na podróż - znakomita lektura.

Izunia Rukat-Żart | 2015-04-25
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Okłada wcale nie zapowiadała, że to jest tak świetna książka. Kryminał po prostu mistrzowski. Szkoda tylko, że taki krótki. :( Jak czytałam to po prostu nie mogłam się od niego oderwać. Super mocno wciągający jak dla mnie :)

dorota | 2011-05-19
Przeczytana: 20 listopada 2010

Swietny kryminal,wciaga od pierwszej strony,trzyma w napieciu do konca,ciekawa fabula,naprawde godny polecenia

ulabee | 2012-10-10

Nie pamiętam o czym była. Do ponownego przeczytania.

Paweł | 2017-04-12
CreepyMelody | 2016-09-26