9788370205379
hobby
LubimyCzytać

Jedyny polski podręcznik do nauki nurkowania. Książka jest przeznaczona dla tych wszystkich, którzy nurkują lub mają zamiar nurkować. Stanowi niezbędne kompendium wiedzy z nurkowania dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.Podręcznik ten napisali praktycy posiadający duże doświadczenie szkoleniowe. Omawiają w nim m. in. sprzęt nurkowy, technikę nurkowania, fotografię podwodną i medycynę podwodną."Nurkowanie" to fascynujące zaproszenie do podwodnego świata.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras