Kraul metodą Total Immersion

Wydawnictwo: Buk Rower
8392010752
kraul, pływanie
sport

Książka Kraul metodą Total Immersion napisana jest w sposób prosty, łatwy, przystępny...

gooner92 | 2017-02-18

Pływanie metodą Total Immersion to prawdziwa przyjemność. Dzięki niej możemy przepłynąć znacznie więcej, pracując (męcząc się) znacznie mniej. Co więcej, każdy, nawet największe beztalencie sportowe, jest w stanie tak pływać, a ta książka stanowi zbiór porad i ćwiczeń, dzięki którym pokochasz ten sport.

Duncan | 2013-08-23

Książka zdecydowanie godna polecenia ludziom którzy zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Bardzo dobrze i ładnie opisana teoria pływania, wytłumaczona kwestia opływowości, pokazane ćwiczenia.

Pamiętajmy jednak o tym że żadna książka nie nauczy nas pływać. Poznamy tu teorię i "zen" Total Immersion, jednak zawsze lepiej wydanymi pieniędzmi będzie lekcja z żywym instruktorem.

Bartoluch | 2013-12-10
Przeczytana: 05 maja 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Może wydać się dziwne, że książka która ma nauczyć bardzo dobrej techniki pływania jest bez obrazków, a jednak. Gorąco polecam tę lekturę. Dla mnie stanowiła przełom w pływaniu. Warto jednak spojrzeć również na filmy w internecie, na których autor dokładnie tłumaczy technikę. Zachęcam jednak do przeczytania książki, a następnie obejrzenia filmów.

Czyjalubiępoziomki | 2017-04-04
Maria Chmielarz | 2015-12-19